Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a férfiak, akik szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a férfiak, akik szerint 2-3 kg plusz már meghízást jelent egy nőn, azok magukra is ilyen kritikával tekintenek?

Figyelt kérdés
2017. okt. 29. 16:37
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Aki így gondolkodik, az már rég túllépte azt a 2-3kg-t egy nullával sok esetben, szóval nem. Az önkritika sokakból hiányzik, akik a legkritikusabbak másokkal.
2017. okt. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Talán igen, talán nem. Én mindenképp visszataszítónak tartom amikor másokat ilyenekért kritizálnak. Egy kis súlyfelesleg nem a világ vége....
2017. okt. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Valószínűleg nem, mivel másokon akarják kompenzálni a saját hiányosságaikat.
2017. okt. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

2-3 kg egy felnőtt méretű emberen gyakorlatilag észrevehetetlen.

Szóval aki ilyesmi miatt képes b_szogatni valakit, annak nincs ki a 4 kereke.

2017. okt. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 AchromaticSmarties ***** válasza:
24%
Szerintem nem 2-3 kg-ot gondolnak meghízásnak ők sem, hanem 10-20-at, csak szeretnél itt provokálni.
2017. okt. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%
Az ilyen férfiak általában sörhassal is jó pasinak képzelik magukat, ereszkedő tokával stb... Szóval nem, nem tekintenek magukra kritikával.
2017. okt. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én csak magammal szemben vagyok ennyire kritikus, máson nem zavar ha van egy kis plusz,amíg őt sem zavarja..2-3 kg meg szinte nem is látszik :)
2017. okt. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy szerintem. Normális nő nem kezd ilyennel, mert ha most még vékony is, tudja, hogy szüléskor vagy egy baleset következtében, ami egy időre ágyhoz köti, simán felszedhet néhány kilót magára.

Másrészt engem riaszt ez a maximalizmus.


22/N

2017. okt. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen.


Az ilyen "szigorú kritizálók" célja a másik egójának hozzárombolása a saját szintjükhöz (illetve egy kicsivel az alá, hogy ők különbnek érezhessék magukat).


Nnomost akkor képzeld el, hogy hol állhat az ilyen alakok önbecsülése?

(Sehol.)

2017. okt. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!