Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúknál (meg persze lányoknál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúknál (meg persze lányoknál is) tényleg van egy olyan időszak, mikor rájönnek, hogy kiélték magukat és a másik nem tagjaira már nem potenciális partnerjelöltként tekintenek?

Figyelt kérdés

19/L vagyok. Barátom 20/F

Kicsit aggódom, mert a kapcsolatunk jó, de ő most került be a fősulis közegbe, és még el se kezdődött a fősuli, már eljárkának bulizni a gólyatáboros körével, fiúk-lányok egyaránt.

Lehet, nem kellene aggódnom, mert a kapcsolat jó, de mégis őrt van bennem, hogy most teljesen kinyílt számára a világ, bulizik (eddig sose járt el), ráadásul a piát se veti el.. Attól félek, hogy még nem élte ki magát és most annyi új inger és és félrelép. Az ilyen fősulis programok alatt például úgy érzem, megszűnök számára. Egyszerűen totál eltűnik.

Lehet, magamból indulok csak ki, ugyanis alapvetően nem vagyok az a megcsalós tipus, de bulik alkalmával, ittasan, olyan felfokozódott hangulatban nagyon sokszor eszembe jut, hogy mintha nem éltem volna ki magam, és űgy flörtölnék. Persze, nem szoktam, de annyira erős bennem olyankor a vágy, hogy még szúksegem lenne erre elköteleződés előtt.

Igazából attól félek, hogy a barátom is hasonlóan érez, ne adj isten, ő tényleg bele is megy az ilyenbe. Józan állapotban egyébként elég mély a kapcsolatunk és nem is érzem h barmelyikőnk is félre akarna lépni, de ilyen bulis helyzetekben előtör az aggódás.

Szóval igazából a kérdés pár sorral fentebb volt, csak gondoltam, leírom a konkrét esettanulmányt is :D


Köszönöm a válaszokat! :)


2016. aug. 28. 22:39
 1/2 A kérdező kommentje:
Hibákért bocsi, gyorsan írtam
2016. aug. 28. 22:41
 2/2 anonim ***** válasza:
Kicsit úgy jön le, hogy magadban nem bízol, ill. emiatt a barátodban sem. Mindenesetre legyél nagyon odaadó, és ne hisztizz vagy féltékenykedj (bár nem írtad hogy ezt tennéd), mert a barátod könnyebben túlad rajtad, ha ott van közvetlenül a lehetőség előtte.
2016. aug. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!