Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok -meg általában az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok -meg általában az emberek- miért a magasságot veszik a férfiasság mércéjének?

Figyelt kérdés

Ismerek egy 170cm körüli embert,aki kommandós.Akkor ő nem is lenne férfias?:)

Úgy vettem észre,hogy kifejezetten lenézik az alacsonyabb embereket.De egyébként csak a gyk-n látom ezt,a valóságban még nem találkoztam ilyennel,hogy egy lányt zavart volna a magasság



2017. okt. 30. 14:42
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Te a lányok mércéjének mit veszel? Csak nem az alakot?
2017. okt. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Is. Pontosabban
2017. okt. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A GYK-n senki nem nézi le az alacsony embereket. Sőt, pont ezt szajkózzunk 0-24-ben. Ez egyedül az alacsony pasik vinnyogása, hogy "jajj biztos azért nem kellek a nőknek, mert csak 170 centi vagyok". Miközben minden ilyen kérdéshez leírjuk, hogy ez teljesen rendben van, és baromira nem számít ismerkedésnél. De valahogy nem értik meg sajnos.
2017. okt. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Láttam alacsony férfias férfit és magas nagyonnemférfias egyedet is.


Kezdtem kapcsolatba nem egy alacsony férfival (165 cm vagyok, velem egy magasság).

Ezekben a férfiakban az esetek naaaagy részében működik kisebbségi komplexus. Gondolom az élet meg a környezet rakta beléjük. Mindig extrém végletekbe mentek, sokszor megkérdőjelezték önmagukat.


Nekem ez egy idő után ez nagyon fárasztó lett, de végül mielőtt megbeszélhettem volna velük, szakítottak.


Ellenpélda haverom mostohaapja, aki egy igazi Gimli, és hatalmas arc, felesége magasabb nála, de őket láthatóan nem zavarja.

2017. okt. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én az ostoba embereket nézem le (sajnos) de az alacsonyakat nem! Életemben az egyik legmeghatározóbb tanárom akit bagyon tisztelek, alacsonyabb nálam. (Én 170 cm nő vagyok)...
2017. okt. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem tapasztalom, hogy pusztán és kizárólag a magassága miatt valakit kevésbé tekintenének férfinak.

Ugyanakkor jelentős részüknek ehhez kisebbségi komplexus is társul, amit viszont már jogosan nehezen tolerálható. Emiatt nem férfiasak, hogy sajnáltatják magukat, kevesebbnek érzik magukat vagy éppen mindenáron bizonyítami akarnak és túlkompenzálnak. Ez idegesítő és taszító (2-es válaszoló is valamit kompenzál egyébként csak a másik oldalról).


Ha valaki rendben van önmagával és a világgal, akkor kizárólag a magassága miatt nem lesz hátrányos helyzetben.

2017. okt. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!