Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Dudorodó slicc, férficsomag -...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dudorodó slicc, férficsomag - szexi vagy ciki?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre, eléggé megosztó a kérdés, hogy a lányoknak tetszik-e, ha egy pasinak látszik a férfiassága a nadrágban. Úgy tűnik, mintha sok lány úgy vélné, ízléstelen dolog NEM elrejteni a férfiaknak a nemi szervüket a ruhában, mondván "nem vagyok kíváncsi vadidegenek micsodájára, ne tolja az arcomba".


Amúgy is: ma Magyarországon a pasik 80 százaléka minimum 2 számmal nagyobb gatyát hord, ami elöl-hátul jótékonyan lóg, holott a 70-es-80-as években ez még a rosszul öltözködést jelentette volna. Csak bejött a mainstream divatba a 90-es években az amerikai deszkás-rapper-hiphopper öltözködési stílus, és vége lett a megfelelő méretek hordásának. Voltam tanúja annak, hogy beszéli le csaj a barátját egy teljesen jó nadrágméretről a próbafülkében, hogy túl feszül rajta, és ciki, mert minden látszik. (Igaz, sokszor a pasit győzködi a csaja, hogy de jó az, nem gáz, nem b...zis.)


Na, szóval, lányokat kérdeznék, szerintük mi néz ki jól? Ők hogy állnak a pasik sliccéhez? Domborodjonn, látszódjon vagy ne? Megnézitek egyáltalán? (Fontos nyilván a korotok is.)



2015. febr. 20. 20:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Én nem nagyon szoktam ott megnézni a fiúkat. Szerintem azért ne hordj 2-3 számmal nagyobb nadrátot..De azért ne is feszüljön nagyon. Az arany középutat kellene itt is megtalálni. 17/L
2015. febr. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

"Amúgy is: ma Magyarországon a pasik 80 százaléka minimum 2 számmal nagyobb gatyát hord, ami elöl-hátul jótékonyan lóg"


Nem tudom te hol élsz, de pont, hogy majdnem mindenki feszülős, szűkszárú nadrágot hord.

2015. febr. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

#2


Való igaz, visszajött a skinny a divatba néhány éve, de figyeld meg, hogy ezt is úgy hordja a többség, hogy fenékben, sliccben még véletlenül se feszüljön.

2015. febr. 20. 20:10
 4/21 anonim ***** válasza:
21%

Nekem bejon, igy van egyfajta fogalmam arrol, hogy megis mekkora mert a meret is szamit:-))))


33/N

2015. febr. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
75%

#4

Nos ha neked a lankadt méret számít, tégy így ezentúl is :)

2015. febr. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem gusztustalan a csomag...

es amugy sem feltetlen a farok meretet arulja el. Nehany pasinak van akkora hereje mint egy lonak, farka meg semmi ( lankadt allapotban) 23N

2015. febr. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
75%
hát ha én látom hogy dudorodik az néha felizgat máskor meg fujj kedvtől függ :)
2015. márc. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Én büszkén viselem.


Üdv, Lóheréjű

2015. márc. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó pasinak dudorodik a csomagja, akkor megnézem :D Utána meg nevetgélek magamban. Jól tud kinézni, de nem hiszem, hogy ilyen pasival ismerkedik. Inkább csak arra jó, hogy feldobja a napomat.
2015. márc. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: végülis fordítva is így van. Ha látunk egy nőt, aki viszonylag "mély belátásra bírja" a férfiakat, vagy kiteszi amije van, na ő is feldobja a napunkat, de ez nem jelenti azt, hogy mindenképpen barátnőjelöltet látunk benne.
2015. márc. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!