Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A ti párotoknak is vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti párotoknak is vannak ellenkező nemű barátai akikkel rendszeresen beszélget?

Figyelt kérdés

2017. okt. 30. 15:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs komoly barátnőm, de egy régebbi exemnek volt egy fiúhaverja, akit gyerekkorától kezdve ismert. Nem volt vele semmi bajom, mert tudtam, hogy tényleg csak barátság volt köztük.
2017. okt. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
A bartainak a fele olyan.
2017. okt. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
30%
Nincsenek. De ő kivételes eset. rajtam kívül kb minden nőt utál, nehéz nála megfelelni.
2017. okt. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, és nekem is vannak. De mindketten jóban vagyunk a másik barátaival is, tehát tudjuk, hogy barátságnál több szóba sem jöhet köztük.
2017. okt. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Persze, mint ahogy nekem is, szvsz teljesen természetes dolog.
2017. okt. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
van
2017. okt. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Van,és nekem is.
2017. okt. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Több is van. Ugyanugy, ahogy nekem. Mind ismerem es közülük nehanyat mar en is barataim köze sorolhatok. Van olyan is közülük, aki erzelmeket taplalt baratnöm irant. Regen is eselytelen volt, amikor meg egyedülallo volt baratnöm es most is az lenne. Ez kb. mindegyiköjükre vonatkozik. Nagyon rendes sracok, de itt anonymen keritest mellözve lehet ugy fogalmazni, hogy egyikre sem kepes baratnöm ferfikent tekinteni. Amugy sem voltam sosem feltekeny tipus, föleg, mert nekem is sok baratnöm van kapcsolatban levö ferfikent is. Exbaratnö is. Vele azota parom is joban van. Ez szerintem normalis dolog, habar tudom, hogy kerdeseket vethet fel nehany emberben. Baratnömnek nem azoktol a lanyoktol kell tartania, akiket ö is ismer...
2017. okt. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, vannak barataink...
2017. okt. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem mai kérdés, de örök aktuális a téma. Nekem az exfeleségem volt az a fajta, aki rendszeresen körbevette magát férfi barátokkal. Nem is voltam féltékeny ... aztán egyszer csak kiderült, hogy az egyik ilyen "csak barát" pasival már egy éve viszonyt folytat. Meg persze kiderült később, hogy kb. az összes ilyen férfi barát szerelmes volt belé, vagy legalább egy numerára elkapta volna, ha lett volna lehetősége. Az exem meg naivan azt hitte, hogy mindegyik csak barátkozni akar.
2019. ápr. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!