Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves férfiak! Aranyásónak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves férfiak! Aranyásónak néznétek azt a nőt, aki rendszeresen drága dolgokba jár és nagyon ügyel a megjelenésére?

Figyelt kérdés
Prémium márkás ruhái és kiegészítői vannak, de többségében leárazva (féláron vagy annál is olcsóbban) vásárolja őket. Mindig ad a minőségre mindenben. Tanult, értelmes, jószívű és nem közönséges.
2017. okt. 22. 23:33
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne az, ha a saját pénzéből veszi ezeket?
2017. okt. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm privátot nem kérek!
2017. okt. 22. 23:38
 3/32 anonim ***** válasza:
97%

Egy férfi szinte biztos, hogy nem fogja megnézni a ruhád és a kiegészítőid márkáját. Ha meg is látja a feliratot, kb semmit nem mond majd neki, fogalma nem lesz, hogy 50k-s vagy 5k-s táskával jársz.


Tehát emiatt nem fog aranyásónak nézni.

2017. okt. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Sokan aranyásónak gondolnak egy ilyen nőt.
2017. okt. 22. 23:40
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Mi köze hozzá, hogy te mit veszel?
2017. okt. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
79%

Nem.


Amennyiben ezt az életmódot maga finanszírozza.


Ha apuka pénzéből, akkor már igen, mert pontosan tudom, hogy a papa után rám várna a színvonal fenntartása.


Az egy másik kérdés, hogy miről mond le a ruhákért. Ismertem olyan nőt, aki már nyaralni nem tudott elmenni, egy lyuk méretű albérletben lakott, de mindig a legújabb szezon ruháit hordta (és nem a kínaiból).


Számomra ez annyira nem szimpatikus, ha minden bevétele a ruhákra megy el. Azt gondolom az életben vannak sokkal jobb/érdekesebb dolgok is, de ha ezek mellett is telik neki az öltözködésre, akkor miért ne tegye.

2017. okt. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
91%

Egy prémium ruha, táska leárazva is könnyen lehet hatszámjegyű összeg.

Ha sok ilyen cucca van, és a munkája, meg az ahhoz valószínűsített fizetése ezt nem fedezi, akkor arra gondolnék, hogy pénzeli valaki.


Viszont nem ismerek fel magamtól egy Chanel táskát, ha meg rá van írva, kínainak gondolnám, ezért nem is néznélek aranyásónak.

2017. okt. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
90%

Én is hamisítványnak szoktam gondolni a márkás cuccok 90%-át.


Kőbányán van a cég irodaháza, a metrón gyakran látok finoman szólva sem milliomos kinézetű embereket D&G, LV, Gucci és hasonló cuccokkal. Nehezen hiszem el, hogy 300-500 ezres LV táskája van, és mellette a Tescos nejlonszatyorban metrózik haza éppen a gazdaságos tejjel.


Mivel az emberek 99%-a ebbe a kategóriába tartozik, így aki tényleg megveszi, arról is nagyon ritkán feltételezik.

2017. okt. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
91%

Ha maga kereste rá a pénzt (és nem lakásos prostiként), akkor ezzel semmi baj nincs.


Ha a pasija vagy 40 évvel öregebb kitartója vette akkor már gáz.

2017. okt. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem is attól függ hogy a saját pénzéből vásárol-e,vagy mondjuk olyan mint a Köllő Babett és társai..
2017. okt. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!