Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyes férfiak miért tolják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes férfiak miért tolják olyan szinten túl ezt a "minden nő anyagias" dumát hogy?

Figyelt kérdés

Hogy az is anyagias már, hogyha a lánynak jól esne, ha meghívnák egy kávéra első randin

Az meg aztán a golddiggerség felső határa, ha a nő szeretne anyagi biztonságot, amíg várja a közös gyermeküket, vagy otthon van a kisbabával, miközben próbálja helyrehozni a terhességről megviselt testét.


2017. okt. 31. 12:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Valamire kenni kell a sikertelenségüket. Vmint az önértékelésnek is jót tesz, ha efféle külső forrásokat, vagy épp szubjektív megítéléseket nevezünk meg, mint probléma.
2017. okt. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A férfiak egy utolsó csóró gyufaárus lánnyal is dugnának, ha szép. A nőknek fontos az egzisztencia, mert csak olyan férfival szeretnének közös gyereket vállalni, ahol a gyerekeiknek nem kell nélkülözni.


És ezt megállapítást úgy mondom, hogy nem nézem le egyik nemet sem. Különbözőek vagyunk.

2017. okt. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2.: de az miért golddigerség, ha olyan családba szeretnének gyereket vállalni, ahol a gyereknek nem kell nélkülöznie, ha a KETTEJÜK fizetését összeteszik?
2017. okt. 31. 12:49
 4/11 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem igenis fontos dolgok az anyagiak, én jelen helyzetben nem is vállalnék be egy tartós kapcsolatot, míg nem rendezem a soraimat....


azonban...


Ha a nőnek fontosabbak az anyagiak, mint a hozzá való pár választása, akkor ne jöjjön ide rinyálni, hogy kevés az értékes együtt töltött idő, mert a pasija csak wowozik, bár milyen tök jó hogy jól keres.

Ez persze csak egy példa, tarthat a pasi szeretőt is, vagy verheti is, mind itt köt ki a panaszirodában. ;)

2017. okt. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
3%
Amit te írsz, azzal semmi baj nincs. A nők többségének viszont életcélja, hogy kitartott háziqrva legyen. Az ilyesmi általában megmutatkozik már az első randin, és nem abban, hogy elfogad egy kávét, hanem hogy elvárja, hogy minél többet költs rá.
2017. okt. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
5.: mutass már egy ilyen statisztikát a nők többségéről, mert az életben egy ilyet sem ismerek, csak ezen az oldalon írják mindig a férfiak
2017. okt. 31. 13:28
 7/11 anonim ***** válasza:
7%
Nekem szinte kizárólag ilyen nőismerőseim vannak. Nem tudják eltartani magukat, ezért olyan férfit keresnek, akihez odaköltözhetnek, és eltartja őket.
2017. okt. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
7.: szerintem ez rólad mond el sokat, ha ilyen embereket gyűjtesz magad köré
2017. okt. 31. 13:55
 9/11 anonim ***** válasza:

Érdekes, én meg dolgozó nő vagyok és minden ismerősöm dolgozó nő. És csak szülés után maradtam itthon. És alig vártam, hogy visszamehessek dolgozni.

Ezek ostoba általánosítások, olyan emberekkel nemtől függetlenül nem ismerkedek, akiknek az életstílusát elítélem.

2017. okt. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#8 Értelmes embereket gyűjtök magam köré. Sokat elmond a nőkről, hogy még az értelmesebbek is ilyenek.

#9 Az említett ismerőseim is dolgoznak, legalábbis a többségük, csak nem elég intelligensek ahhoz, hogy olyan munkájuk legyen, amiből meg tudnak élni.

A két válasz ellentmondásosnak tűnhet, ezért hozzáteszem: még a nők értelmesebb részében is alig akad olyan, aki tényleg intelligensnek nevezhető.

2017. okt. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!