Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg igaz, hogy már ahhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igaz, hogy már ahhoz is jópasinak kell lennie az embernek, hogy egyáltalán fel tudja kelteni a csaj érdeklődését?

Figyelt kérdés

Erről a videóklippről jutott eszembe a kérdés:

https://www.youtube.com/watch?v=oNWOC_Pvo4w

Ebben a jelenetben az Ofenbach két tagja szerepel, akik alsó hangon 8-9/10-es pasik:

[link]

[link]


Ezt csak azért linkelem, mert én már annak is örülnék, ha egy csaj nem lenne szerelmes belém, hanem egy kicsit őrült személyiség lévén ily módon "kínozna". Sőt, továbbmegyek, annyira reménytelen a helyzetem, hogy már annak is örülnék, ha egy csaj egyáltalán piszkálna és megalázna, mert az azt jelentené, hogy nem vagyok teljesen láthatatlan számára, de sajnos jelenleg ez a helyzet. Csajok véleményére is kíváncsi lennék, arról is, hogy ez a két pasi mennyire jön be nektek.



2017. okt. 31. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Részemről igaz.

A barna hajú jobban bejön, de amúgy nagyon fiataloknak tűnnek.

Ha ők 8-9-esek, akkor a barátom 9-9,5. :D

2017. okt. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen. De számomra vagy kívülről, vagy belülről kell valami nagyot alakítani, hogy észrevegyem az illetőt, hogy szóba álljak vele. Ha mindkettő megvan, az csak mégjobb!


Kérdésedre visszatérve, nem csak kívülről gyönyörű emberek keltették fel életemben a zérdeklődésemet.

2017. okt. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
77%
Pasik esetében csak előny, de nem feltétel a jó megjelenés. Ha egy fokkal szebb vagy az ördögnél, de van valami, amiben kimagaslót nyújtasz, már nyert ügyed van.
2017. okt. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!