Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy fiú hogyan tudnám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú hogyan tudnám megismerni? Hogyan keltsem fel az érdeklődését irántam? én megszeretném ismerni de mit tegyek hogy ő neki is szimpatikus csajszi legyek?

Figyelt kérdés

Pasik titeket hogy lehet levenni a lábatokról?

Mikor kezdeményeztek ?

ha tetszik nektek egy csaj szemeztek wele? vagy mosolyogtok rá?

Hogy adjátok a csaj tudtára hogyha bejön nektek???



2014. márc. 24. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Lánytól, ha jól néz ki, akkor felfigyelek rá, szóval tőletek, a neten írás is bőven jó.
2014. márc. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én leginkább beszéd téren szoktam nyitni az illető lány felé, hogy közelebbről is megismerjem. Flört, ilyesmi játszik, és ha úgy érzem, hogy benne van akkor akár fordulhat komolyabbra is a dolog (ha nem tetszik alapból nem valószínű, hogy keresem..). Az, hogy a lányok mit tudnak tenni, hogy érdekeljenek bennünket, arról őszintén szólva gőzöm nincs. :D Valahogy érzem, hogy megfog az egész lénye, és érdekel, szeretném megismerni.


F/18

2014. márc. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

próbálj meg te nyitni. egyébként hol szoktad látni?

de egy mosoly már elég bíztató jelnek számít.

2014. márc. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
a gimibe ahová járok :) mindennap ..
2014. márc. 24. 19:13
 5/5 XHUNterX ***** válasza:

Szerintem nyugodtan kezdeményezz. Ki tudja, lehet, hogy ő nem mer?

Én például teljesen bátortalan vagyok ilyen téren, egy csajhoz nem mentem oda még (a téma nem ez, fölösleges erre reagálnia bárkinek), hogy szeretnék vele jobban megismerkedni. Persze ehhez hozzájön, hogy nem nagyon találtam olyat sem, akihez hajlandó lennék, vagy legalábbis nem láttam benne meg azt, ami miatt tetszene. De ez nem jelenti, hogy nincs meg benne. Talán ő sem látja benned azt, amit keres?

Szerintem nyugodtan menj oda hozzá, és ismerkedj meg vele. De egy dologra vigyázz, magadat mutasd, ne próbálj más lenni, hogy szimpatikusnak tűnj. És sok szerencsét! :)


16/F

2014. márc. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!