Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy (felnőtt) pár azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy (felnőtt) pár azt mondaná neked, nem szexelnek egymással, el tudnád fogadni anélkül, hogy megpróbálnád kioktatni őket, vagy magadban elítélnéd őket?

Figyelt kérdés

Sem egymással, sem mással. Elmondásuk szerint boldogok, szerelmesek, de nincs igényük a szexre, más emberekkel sem.

Férfi és nő, mindketten ilyenek, két éve együtt vannak. Csók, érintések vannak köztük, egyedül a szex az, ami teljesen "hiányzik".



2017. okt. 31. 17:29
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Értékelném, hogy ilyen mélyen beavatnak az életükbe, bár nem tudnék mit kezdeni az információval. És bár simán elfogadnám- egyébként mi közöm hozzá, más mit (nem) csinál a hálószobában? -, azért felmerül bennem a kérdés, hogy mi történne, ha nem fogadnám el? Magukra erőltetnék az aktust, csak mert kívülállók, akik nem az ő testükben, nem az ő életüket élik, nem értenek ezzel egyet? :D


Egyébként tényleg nem zavarnak más hálószobai szokásai, amíg nem velem él párkapcsolatban. Nyilván nekem, akinek igenis van igénye a szexualitásra, problémát okozna az életemben egy olyan társ, akinek semmi igénye nincs rá, ahogyan mondjuk az is gondot okozna, ha az adott partnerem nagyon rá lenne izgulva a BDSM-re, de ha ők ketten együtt jól elvannak, akkor miért ítélném el (ahogy azokat a párokat sem ítélem el, akik közös megegyezés alapján ilyen-olyan fétiseiknek tesznek eleget)? Azt sokkal inkább elítélem, aki a meglévő kapcsolata mellett szexel, ez azért mégis csak a jobb választás :D

2017. okt. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
0%
Több pár él szexmentesen mint azt bárki gondolná. Sajnálom az ilyeneket. Elitélni őket nem az én dolgom. Valami baj van mindenképp amit helyre kellene hozni, de legalább beszélni róla azt ha megoldhatatlan akkor elengedni egymást.
2017. okt. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
91%
Mindenesetre furcsa, de nem vagyunk egyformák. Ha ők jól érzik így magukat, éljenek így.
2017. okt. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Muszáj, hogy mindenről véleménye legyen az embereknek? Én bolondulok a jó szexért, a párom is ilyen, nem tudnám így elképzelni az életem.
2017. okt. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Semmi közöm mások magánéletéhez.
2017. okt. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

mit kell nekem ezen elfogadni? :D nem érzem, hogy egyáltalán jogom lenne nem elfogadni. meg amúgy se érdekel.

érdekes amúgy, hogy egy ilyen kérdés alatt senkit nem érdekel mások szexuális élete, de ha már pénzről is szó van, vagy homoszexuálisokról, máris más a helyzet. :D

2017. nov. 1. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy "el tudnád fogadni "?

Mi köze van bárkinek hozzá?

És ha valaki esetleg nem tudná elfogadni, mit tenne, nyaggatná őket, hogy szexeljenek? Aztán heti beszámolót küldenének, vagy mi?

2018. márc. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Ezt én sem igazán értem! Miért kéne véleményemnek lenni valami olyan dologról ami szeméy szerint engem nem érint?

Az ő dolguk, egészségükre!

2018. júl. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!