Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy bizonyos kor amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy bizonyos kor amikor már illik túl esni a szüzességen?

Figyelt kérdés

2017. nov. 1. 08:54
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Illikből nem fogom megdugatni magam.
2017. nov. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
9%
Általánosságban azt lehet mondani, hogy a középiskolás évek, de sokan már általános 7., 8.-ban túl vannak rajta.
2017. nov. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ez hozzátartozik a felnőtté váláshoz. Nem is konkrétan a szex, hanem hogy találok egy embert, akit szeretek és megbízok benne annyira, hogy lefeküdjek vele. Én ezt a tinédzserkori fejlődés időszakára tenném, de nyilván nem mindenkinek jön ez össze, és nem is mindenki elég érett hozzá tizenéves korában.
2017. nov. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%

#2


Általában a túlkoros diákok, nálunk is azok voltak ilyen téren az élen, akik 1-2 évvel öregebbek voltak. (mi 14-15, ők 16 felett), igaz az ő mentalitásuk a gettó volt, nem a normális élet. Sokra is vitte mindkettő az egyik szittyós, a másik fél lábbal a dutyiban.


Középiskola már inkább, szerintem a fél banda átesett rajta, utána pár évvel később pedig szinte mindenki.


De akik nem azok sem feltétlenül amiatt, mert rondák lennének. (Van aki karrierre koncentrál, van aki szerelemre vár, van aki csak simán nem értékeli túl a dolgot) Léteznek tök átlag emberek is akik későn esnek át rajta és nekik az úgy jó, utána ugyanúgy élik a nemi életet, mint mások.

2017. nov. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
0%
Olyan 16 évesen kéne, bár én 12 évesen szeretkeztem először. De 18-ig mindenképpen veszítsd el!
2017. nov. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

# 4-es


Ha mindenki középiskola végén már túl van rajta, hogy lehet az hogy sokan 30+ felett is szüzek?


Nekem is már sajnos a prosti maradt csak...

2018. jún. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!