Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy ugy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy ugy érezted elszalasztottál egy lehetőséget és néha azon gondolkozol, mi lett volna ha?

Figyelt kérdés
Pl egy, még menthető kapcsolatért nem tettél semmit utána meg már késő volt.Vagy épp volt valaki aki tetszett,de te nem léptél és az illető mással jött össze,de más hasonló sztory is jöhet. Persze késő bánat már ilyeneken kattogni...
2017. nov. 1. 11:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem volt. Mindig akadt jobb nő. Szóval nincs mit megbánni.
2017. nov. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, volt már ilyen, de nem szabad beleragadni ezek feszegetésébe. Nem véletlenül vannak/nincsenek bizonyos emberek az életünkben. Ez a felfogás megkönnyíti az elengedést, így nem játszom a "mi lett volna, ha" fantázia játékot.
2017. nov. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tucatnyi ilyen volt, pedig még keveset éltem.


24/F

2017. nov. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen tavaly, barátnője van.A legutóbbi párom ő inkább elmenekült ahelyett hogy megoldást keresett volna.
2017. nov. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Néha azon gondolkodom, mi lett volna, ha a múlt héten megjátszom a lottón a nyerőszámokat.
2017. nov. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sokszor voltam már így, de valahogy mégis megtaláltam benne az okot, hogy ennek így kellett lennie.
2017. nov. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!