Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20-25 év körüli fiúk, nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-25 év körüli fiúk, nektek milyen "elvárásaitok" vannak a barátnőtökkel kapcsolatban minden téren?

Figyelt kérdés

Úgy értem külső, belső?

kell hogy sportoljon?

Legyen valami hobbija?

Tudjon sütni, főzni?

Hogyan viselkedjen veletek?

:)



2017. nov. 1. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Elvárások? Egyértelműen szeressen és legyen hűséges :D

Külsőre nem igazán lehet mit mondani, az csak úgy meg kell hogy fogjon. Esetleg annyi hogy ne legyen se anorexiás se 200 kiló. Az hogy sportol-e,nekem nem igazán számít. Az már inkább számítana, hogy ha sportol, mennyire akarná remerőszakolni a sportját. Hobbi se elvárás, de nem bánom ha van neki. Legalább tud újat mutatni, vagy van közös érdeklődés. Főzni jó ha tud valamennyire, legalább látszik hogy az anyja foglalkozott vele. :D Velem meg ne legyen bunkó, ne használjon ki, ne nézzen le. Szóval lehet poénkodni, de ne úgy hogy ember számba se vesz. Egészséges mértékű féltékenység lehet benne, legalább látom hogy nem akar elveszíteni. De nyilván ne tépje le a fejem, ha hozzászólok egy másik nőhöz. Szóval úgy viselkedjen velem, ahogy én viselkednék vele.

2017. nov. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja még annyit hogy ne cigizzen, ne részegedjen le. Azt agyon nem bírom.
2017. nov. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Külsőre. Nézzen ki jól:D ezt így nem lehet behatàrolni. Igényesség. Az ott kezdődik hogy a testére igényes. Egy testet a ruha csak takarni tud, szépíteni nem. Engem egy jó személyiségű làny megvakít, tehàt nem kell modelleket elképzelni. Főzni meg majd én főzök, cserébe lakjon jól és legyen olyan kedves, hogy elmosogat. Hobbiból még annyit, hogy fogadja el az enyémet, az övé pedig ne a Facebook legyen meg a tv. Viselkedés... csak ami viszonozva is jó. Na meg őszinteség, még ha kemény is. Én korrekt vagyok és figyelmes, amennyire tudok. 20f
2017. nov. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Átlagosan szép lány nem kifejezetten vékony néhány plusz kiló. Azért jó ha szeret a konyhában is tevékenykedni. Nem kell sportolnia otthonülő típus. A szabadideje több részét velem töltse filmnézés kirándulás legyen bújós. 25 éves fiú
2017. nov. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Éron91 ***** válasza:
Ez annyira egyedi mivel amelyik pasi élsportoló nyílván elvárja hogy sportoljon,de aki otthonülős filmezős fajta annak nem olyan fontos. Aki szakácsként dolgozik pali gondolom azoknak nem olyan fontos hogy tudjon a nő,de aki meg a mami fősztjén élt annak elvárás lesz hogy tudjon a barátnő is. Az alap dolgok hogyha komoly a dolog akkor ne verjen át,ne hazdozzon. Legyen őszinte és ha bármi baja van megbeszéljétek. Legyenen ambiciói, konkrét véleménye és ne legyen kuka.
2017. nov. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!