Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy hívjak át egy fiút dugni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hívjak át egy fiút dugni?

Figyelt kérdés

elég rondán fogalmaztam:D most nem ilyen válaszokat várok h "szia üres a lakás jössz dugni?" tipusú szövegek, mert azért mégis csak lány vok és kulturáltan szeretném közölni vele.


1 baj van h ha mondjuk mondanám neki h talizzunk akk nem biztos h jönne, mert ha ő is mondja h átjön akkor kitalál vmit h háát elaludt vagy nem ért rá stb stb...

és meguntam már ezt ezér jó lesz csak 1 menetre vagy 2reXD és ugy gondoltam ha erősen utalok arra h ha jössz kapsz szexet akkor biztosan jönni fog:D

és ebben kérek tippeket vmi jókis dumákat:D


2010. máj. 30. 18:36
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Mondd azt neki: "Szia! Egyedül leszek otthon 2 napig, és félek egyedül, főleg éjjel! Nem jönnél át? " :)
2010. máj. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

jópofa válaszok jöttek:D köszönöm:)

még jöhetenek:D

2010. máj. 30. 19:20
 13/24 anonim ***** válasza:

most poénbol vagy komolyan akarsz vele szexelni??

korod??

21éves vagyok de azt már önmagamban tudom tisztázni ha egy pasitol többet akarok ..(szex)

..

de tudod mit?megértem ha nemet mond..

2010. máj. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nem jössz át beszélgetni? De gumit hozzál! :)


Engem egyik ismerősöm(lány) msn-es beszélgetés közben mondtam, hogy már rég nem voltam nővel, mondta ha ott lenne segítene nekem. Ha végképp nem akar átjönni, marad a jó öreg nyíltan megmondom dolog. Tudom a lányok ódzkodnak ettől, de hidd el valóságos mágia mit lehet elérni ezzel a férfiaknál. Vagy még egy jó tanács, keresel mást. Biztos akad olyan férfi akár a környékeden, vagy magyaroszágon aki szívesen megdugna.

2010. máj. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

linkelj, egy képet, mostmár állati kiváncsi vagyok, hogy nézhetsz ki

am. írj neki valami olyat, hogy itthon vagyok melltartóba és bugyiba és nincs senki, aki "eljátszadozna" velem :D

2010. máj. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Az egyenes út a leg célravezetöbb.

Mondd meg, hogy menjen át és érezzétek jól magatokat az éjjel.

2010. máj. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

nem értem mi baja van 1-2 embernek elhihetitek h nem teljesen normálisan akarom vele közölni...

képet biztos h nem fogok linkelni:D

a történet meg elég bonyolult h mér nem szokott eljönni sőt még én se nagyon értem mert amikor együtt vunk akkor tök jól elvunk

2010. máj. 30. 20:21
 18/24 anonim ***** válasza:

ha gondolod én szétsunázlak. :D

33/f

2010. máj. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem akarsz átjönni baszélgetni?

2010. máj. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Basszus... mondd neki, hogy menjen át... átmegy és kész... nem kell ezt túlkomplikálni. Ha nehezen megy, szólj nekem és elpróbálhatjuk!
2010. máj. 31. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!