Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem vagyok csinos lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok csinos lány, akkor mivel lehet elérni, hogy érdekeljek valakit?

Figyelt kérdés

Az alapvető jó viszonyunk megvan, talán még a szexben is benne lenne...de én nem csak ennyinek tartom magam, hogy dugunk egyet és annyi.

Hogy lehet elérni, hogy valaki többre tartson ennél?


(nem volt köztünk semmi sem)


2017. nov. 2. 12:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez nem olyasmi, amin egyik pillanatról a másikra változtatni lehet. Alapvető személyiségbeli változás kell. Legyen tartásod ekőször is ez a legfontosabb. Lehessen veled bármiről órákat beszélgetni, barátokként hülyülni. Legyél gondoskodó, odaadó. Rengeteg dolog kell ahhoz, hogy valaki alkalmas legyen egy komoly kapcsolatra egy férfi szemében.

De sajnos valakinek a már kialakult véleményét nagyon nehéz megváltoztatni. Ha úgy ismert meg, hogy nem igazán vagy alkalmas neki kapcsolatra, akkor ezen nehéz lesz változtatni

2017. nov. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Gazdag szülők, alárendelődés a végtelenségig aka minden igényét kiszolgálod.


Minek egy ilyen fiú neked?

2017. nov. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem nagyon ismer, hiszen összessen talán 3-4órát töltöttünk együtt. :)

Akkor viszont nagyon jól elbeszélgettünk, mindenféléről. Igaz, későn találkoztunk, de jó sokáig ültünk és beszélgettünk.


Csak nem vagyok gyakorlott az ilyesmiben.

2017. nov. 2. 12:55
 4/8 anonim ***** válasza:
Igazából a személyiséged a kulcs. Ha jól érzi magát veled, egy hullámhosszon vagytok egész könnyedén mély kötődés alahulhat ki köztetek, akár szinte az egyik pillanatról a másikra.
2017. nov. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát azt hiszem akkor ez veszett ügy, hiszen nem vagyok valami megnyerő.
2017. nov. 2. 13:16
 6/8 anonim ***** válasza:
Ugyan már. 3-4 óra alatt bőven le lehet szűrni, hogy mennyire szimpatikus valaki. Aki meg nem az, azzal nem beszélgetünk hosszasan.
2017. nov. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az a baj, h nincs hited abban h változhatsz, vagy h "jó csaj" lehetsz.
2017. nov. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
sajnos ez 21 század fő problémája az elanyagiasodás mellett, 120% külsőségek és . Erre senki se tud értelmes magyarázatot adni vagy klisémenteset. Add magad az igazi előbb utóbb megtalál :) lehet próbálkozni ilyen olyan oldalakon, de a legjobb tanács az, hogyha eljársz ismerkedni előbb utóbb belejössz minél könnyebben megnyílsz annál hamarabb rak be valaki a kosarába.
2018. nov. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!