Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nő nem jár edzőterembe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő nem jár edzőterembe, akkor igénytelen?

Figyelt kérdés

Összejönnétek ilyen nővel?

(Én nem jönnék össze olyan férfival, aki edzőzerembe jár, nem az én szintem, de ahogy látom, sok elhízott, lusta férfi is elvárja a fitneszes testet a nőktől.)


Egyébként genetikailag vékony testalkatú vagyok, jógázom és futni szoktam.


2017. nov. 2. 18:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2017. nov. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ez nem én voltam :D
2017. nov. 2. 18:31
 3/12 A kérdező kommentje:
És nem vagyok ennyire testes, mint a képeken látható nők. Ha olyan testem lenne, szükségét érezném az edzőterembe járásnak.
2017. nov. 2. 18:32
 4/12 anonim ***** válasza:

Tényleg, hótra nem mindegy, mit sportol az ember - ha nem dob ki tízezreket az izzadságszagú konditeremre, hanem eljár futni, jógázni, el is áshatja magát…!

Remélem, csak tetteted, hogy ilyen hülye vagy. -.-

2017. nov. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Duci lány vagyok, ad hoc járok edzeni, mert szeretek mozogni, csak gyakran lusta vagyok és szeretem a hasam. A genetikám sem jó, a szüleim is túlsúlyosak, de nem fogom erre fogni, jórészt az én hibám. Mégis mindig volt barátom, voltak udvarlóim, mert rendben vagyok magammal :) annyira hülyeségek ezek a kérdések. Most mi az értelmük, mégis?
2017. nov. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
3.: "testes"? :D nem kicsit szenvedsz testképzavarban. Szerintem ne nézz annyi instagrammot, ha szerinted az testes. Valószínűleg sokkal jobban néznek ki, mint te, hiába vagy vékony
2017. nov. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Persze, persze, hogy nem te vagy. :D

És a hó is piros. :D

2017. nov. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A legrosszabb ***** válasza:
17%
Nem igénytelenek, de agyuk nem sok van, az is biztos. Szinte naponta tapasztalom, mit képesek összeforgalmazni megnyilvánulásügyileg. Hetente háromszor töltök el némi időt edzőteremben, hol lazításképpen fél órát, hol elszántan két órát, változó. Na de amit ott hallok ezektől a... rongyoktól... hát köszi, belőletek pont elég annyi. A linkelt kérdés alatt lévő képeken nagyon guszta csajok vannak. Engem legalábbis sokkal jobban megmozgatnak, mint az ostoba csontkollekciók.
2017. nov. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ettől még önmagában nem, de ha össze-vissza zabál és meg sem mozdul, akkor igen. Akkor is, ha a genetikája miatt nem nagydarab. Attól, hogy valaki vékony, még nem néz ki rögtön csodásan, főleg nem akkor, ha már átlépett egy bizonyos kort.


Amúgy én azért nem járok edzőterembe, mert nem szeretem, inkább itthon edzek, de ugyanúgy súlyzókkal, egész felszerelésem van már. :D Szóval nem muszáj terembe menni, ha sportolni akar valaki, még akkor sem, ha kifejezetten súlyzós "alakformáló" edzést szeretne végezni.

2017. nov. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, b.zmeg, szerintem az az igénytelen, aki a huszadik kérdésében is csak az "igénytelen" jelzőt képes kiböfögni magából. Szellemi igénytelenség, ami nagyobb baj, mint pár plusz kiló.
2017. nov. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!