Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elítélitek ezt a fajta felfogást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélitek ezt a fajta felfogást?

Figyelt kérdés

Mikor egy intelligens, csinos, feltűnően szép lány/nő jóval idősebb, rendkívül jó anyagi helyzetben levő férfival kezd kapcsolatot?


Épp a mai nap beszélgettem egy fent leírt nővel, tényleg a szavam elakadt hogy első benyomásra természetesen én is egy buta kis libának gondoltam, majd körülbelül 2 óra hosszán át beszélgettünk, vadidegenek voltunk egymásnak valami oknál fogva mégis meg volt a közvetlenség, de nem is ez a lényeg, egy tanult, iskola mellett is dolgozo, jó anyagi körülmények között élő,külsőre tényleg nem egy tucat lány/nő, saját autóval, stb, szüleivel jó kapcsolata van, még otthon lakik, de mindennek tetetjébe tényleg egy kétlábbal a földön járó, talpraesett, ÉRTELMES emberről van szó ami 10/1.

Egy olyan kapcsolatban van benne amiben a férfi 18 évvel idősebb nála, több száz embert dolgoztató cégei vannak stb. Mindent megkap(hatna) Tőle, de nem igényli mert amire szüksége van megveszi magának.



Mikor megkérdeztem hogy korban miért nem hozzá közelebb álló férfival kezd kapcsolatot, elmondta hogy kevés emberrel volt kapcsolatban összesen egy komoly kapcsolata volt ahol nem volt tul sok minden felhőtlen, de nem dacként, hanem tanulságként fogta fel az ott történteket. Randizgatott hozzá korban jobban passzoló férfiakkal, akiben fantáziát is látott az kihasználta.

Így ezt a férfit egy biztos, megbízható pontnak tekinti, akiről tudja hogy megbecsüli, korából,kinézetéből,gondolkodásából, értelmiségéből kifolyólag, és nem érdekli a korkülönbség mert Ő tudja hogy mit miért csinál, mások meg higgyenek amit akarnak, ha másképp tesz is rosszindulatúak az emberek a másikkal.



Nektek mi a véleménetek? Ez teljesen másképp láttatja, azt az adott helyzetet hogy a sok csaj miért van idősebb pasival egyutt.


2017. nov. 3. 17:49
 1/10 A kérdező kommentje:
Az lemaradt hogy a csaj, kb 22 éves.
2017. nov. 3. 17:51
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A véleményem az alapján alakítom ki egy emberről, hogy velem hogyan bánik.


Ha velem rendes, akkor az egy másik dolog, hogy milyen életfelfogása van, nem ítélem el.

2017. nov. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%

22-40 az elég gáz.

Biztos a cúnya 20-on éves fiúk kihasználták, de a 40 éves cégvezető bácsi kifejezetten a szívét akarja.

2017. nov. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%

Én 25 vagyok, és egy 49 éves férfival vagyok kapcsolatban, akinek ugyan nincs cége, de sok mindent megengedhet magának anyagiak terén, mégsem kérek ezekből a javakból.

Nekem maga a férfi kell, ugyanúgy ahogy ennek a lánynak is...

2017. nov. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elég, hogy 5 év múlva a csaj repül és átadja a helyét egy újabb 22 évesnek.
2017. nov. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem érdekel a felfogása, mivel nem hozzott még semmi jót ebbe a világba.
2017. nov. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A feltűnően szép nőket általában semmi miatt sem ìtéli el sok férfi.Én viszont azt mondom,ő is csak egy bábu a kirakatban.Ha megunják,lecserélik,ennyi...
2017. nov. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha valaki 22 évesen ennyi mindent tudhat maga mögött, szerinted nem jön ki az átlag magyar pasi kisebbségi komplexusa?A magyar pasik 90%a már azon is picsog,ha egy fokkal intelligensebb nála egy nő,vagy ha 1 ft-al többet keres,vagy ha csak 1 cm-el magasabb nála.
2017. nov. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

", majd körülbelül 2 óra hosszán át beszélgettünk, vadidegenek voltunk egymásnak valami oknál fogva mégis meg volt a közvetlenség, de nem is ez a lényeg, egy tanult, iskola mellett is dolgozo, jó anyagi körülmények között élő,külsőre tényleg nem egy tucat lány/nő, saját autóval, stb, szüleivel jó kapcsolata van, még otthon lakik, de mindennek tetetjébe tényleg egy kétlábbal a földön járó, talpraesett, ÉRTELMES emberről van szó "

Hallod, és mi a garancia rá,hogy ez mind igaz? Egy jól szituált ember azt mond magáról idegeneknek, amit akar, mert az ember rendelkezik egyfajta hiszékenységgel az ilyen emberekkel kapcsolatban. A "jól szituáltság-hoz" hozzátársít(hat)unk vélt vagy valós jó tulajdonságokat,hogy illeszkedjen az előttünk megjelenő képpel (vagyis az adott személlyel).

Most ha ugyanezt zsíros hajú,trampli,fogatlan nő mondta volna, elhiszed neki? Lehet,hogy igazat mondana ő is, de el tudnád róla képzelni? Sikerülne a társítás?


Mellesleg mindegy is, hogy igaz-e vagy sem. Ez a lány belement a jóba. FOgalma sem lesz róla, milyen valakivel egy életet, vagy karriert felépíteni, mert a cégvezető bácsi már egy kész gyémánt, akit már nem kell csiszolni. Továbbra is azt állítom,hogy a lánynak nem a két szép szeme fogta meg a pasit, az biztos. 4-5 év (?) múlva jön a következő 22 éves, mert tudja magáról,hogy ő aztán megteheti, mert tuti lesz még 1-2 okos kislány, akinek az intelligenciája (?) nem terjed ki a párválasztási készségekre.

2017. nov. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Ő ezzel tisztában volt, hogy lecserelhetik barmikor, úgy ahogyan egy 25 éves is lecserelheti barmikor, illetve le is cserélte. A jelennek éli meg az érzéseit és tudja hogy megbecsülést kap stb. (Nem anyagi! Megbecsulest). Az meg hogy mi lesz 5 év múlva senki nem tudja megmondani.


Ez azért jogos, meg ha én a többiben is érzek raciot a csaj részéről!

2017. nov. 4. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!