Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a jó ebbe a fajta incselked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jó ebbe a fajta incselkedésbe, amikor a férfinek párkapcsolata van, és ki van rakva a nép elé?

Figyelt kérdés

Kezdem azzal, nálam nem első eset, és barátnői körben is megfordul ez a dolog, hogy a srácnak kint van, hogy :

Kapcsolatban: Búzavirág Hortenzia 2014. 03.06 óta (ez csak egy példa) , és rám ír ismerkedés szempontjából, ez még mindig inkább nyílt, ilyenkor jól elküldöm a fenébe, és megkérdezem, hogy miért rakják ki a kapcsolatot, ha nőkre irkál rá, egyszer megszívja mert egy nő visszaküldi neki, erre azt mondja: Nem tudja meg, kell a változatosság, stb...' tehát valami nagyon pofátlan dumát, elképesztő.


Utóbbi példám, menyasszonya van a férfinek, rám ír köszöni , hogy visszajelöltem. Írtam, hogy természetes, hisz 5 perc van a két falu között, és rengeteg sok közös ismerős, erre a nagy aranyos vagy' szövege mellé, már jött a szíves fej, illetve amelyik puszit küld és szív van a szájánál, nem vagyok az a nagyon harcias, de leírtam neki , hogy menyasszonya van, kint hirdetik, hogy eljegyezte, és ilyeneket küld olyan nőknek akiket csak látásból ismer? Erre azt mondja, a menyasszonya nem féltékeny ilyenekre...hát jó.(Grat)Inkább csak nem tud róla.

😍😘 ' ezek azok a szimbólumok, nem tudom láthatóak-e a kérdésben.


2017. júl. 22. 13:12
 1/5 anonim ***** válasza:
De hát leírta: kell a változatosság! Valószínűleg nem csak incselkedni akar.
2017. júl. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem incselkedés, csak kefélni akar mással(okkal), a párja háta mögött.Gondold végig, a változatosságot is megkapja és a biztos punci(a párja) is megmarad.Ez a pasik nagy vágya, a férfiaké viszont csak egy nő.Belőlük van jóval kevesebb.
2017. júl. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én incselkedésnek a flörtöt hívom,ez már túlmegy azon a határon.Beprópálkoznak,hátha lehettek jóban.Velem is történtek még durvábbak is.Ilyenkor kell elküldeni az illetőt a f...szba,aztán levegőnek nézni.
2017. júl. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Errre a kérdésre milyen választ vársz? Ha nem akarsz semmit akkor írd meg neki, de azért kitenni egy ilyen kérdést hogy valakit gyalázni lehessen, az nem igazán jó.
2017. júl. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, undorítóak.


Kedves utolsó: Talán az ilyen férgeket dicsérni kell? Értem én, hogy nem gyilkosságot követ el, de ez is szégyen gyalázat

2017. júl. 22. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!