Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van nő széles-e világon aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van nő széles-e világon aki képes odaadással tekinteni egy férfira és kitartani mellette szomorú időkben?

Figyelt kérdés

udvarias lótetű nevű felhasználó szerint nincs.


..

..

..

.

.

..

..

..


Én még nem döntöttem el.



2017. nov. 7. 18:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
23%
Lehet alkalmazni foglak a cégembe, mert gyanús, hogy mások fejébe látsz. Elég ijesztő, de tetszik.
2017. nov. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
8%
nincs
2017. nov. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%
Hogyne lenne. Ahogyan hűséges férfi is van.
2017. nov. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Hűséges férfi lennék.
2017. nov. 7. 18:25
 5/17 anonim ***** válasza:
Van, csak foglaltak és pont ezért. Moatantól minden nap lesz egy kérdés amiben megemlititek udvarias lótetűt? Kicsit már unalmas
2017. nov. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Engem meg nem emlegetnek. Féltékeny leszek.
2017. nov. 7. 18:33
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Van, csak mar foglalt :-)
2017. nov. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én ilyen vagyok. 8 éve vagyok együtt a férjemmel, ezalatt egyszer tönkrement a vállalkozása és újra kellett kezdenie mindent, nem nulláról, hanem mínuszról, illetve kétszer volt rákos, műtéttel, több hónapig tartó kemóval. Ezsembe sem jutott elhagyni.
2017. nov. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Én még nem döntöttek el, hogy te és a lótetű egy személy vagytok-e, de nagyon hajlok felé. hogy igen.


A kérdésre is igen, vannakk ilyen nő, csak ehhez olyan férfi is kell akire lehet odaadással tekinteni és tudjuk, hogy ha mi kerülünk szomorú, nehéz helyzetbe ő is kitartana mellettünk.

2017. nov. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
92%

Persze, hogy ugyanaz a lúzer.


Ez a szíves a valódi énje. A tetűt meg azért kreálta, hogy tudjon valamibe kapaszkodni, mikor esténként a pengével az erei felett bőg, hogy ő egy rohadt senki, aki mellett soha senki nem fog kitartani, és egyedül fog megdögleni. Mikor tetűt játszik, akkor van egy picike hatalma a szánalmas "élete" felett. De akkor is azon aggódik, hogy miért pontozzák le.

2017. nov. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!