Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha azt mondja hogy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mondja hogy csak barátok vagyunk, miért szomorú mégis?

Figyelt kérdés
Úgy éreztem,érez irántam valamit.A barátai is észrevették,gúnyolódtak vele.Erre azt mondta nekem,nem érti miért gondolják ezt,csak barátok vagyunk.Én csalódtam benne,összevesztünk.Most meg látom rajta hogy szomorú.Sokszor csak néz,de nem szól semmit.Azt mondta az egyik ismerősünknek,arra vár hogy abbahagyják a haverjai a szekálást.De hogy utána mit akarhat,azt nem mondta.Teljesen tanácstalan vagyok.
2016. szept. 6. 01:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet tényleg érzett valamit, csak a barátai szekálása miatt visszavonulót fújt, és nem meri bevallani senkinek.
2016. szept. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ebben bízom én is hogy érzett valamit irántam,csak már nem tudom hogyan viselkedjek vele.Szeretném ha tudná hogy én is érzek iránta valamit,de ha félreértem akkor hogy nézek ezek után a szemébe?
2016. szept. 6. 09:19
 3/6 anonim ***** válasza:

Hívd el sétálni, és beszélgessetek erről a dologról! A gúnyolódásokról, hogy ez őt hogyan érinti, miért bántja annyira, stb.? Lehet úgy terelni a beszélgetést, hogy végül őszintén meg tudjátok beszélni a dolgot. Mit veszíthetsz? Azt a barátságot, amit most - ha jól értem - parkoló pályára tettetek? Ha éreztek egymás iránt valamit akkor ez már rég nem csak barátság, és véleményem szerint nem is lesz kellemes egy idő után, hogy csak kerülgetitek egymást.

Te a lány vagy?

2016. szept. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen.Ő fiatalabb,tapasztalatlanabb srác.Eddig egy kapcsolata volt még csak.Azért lehet én is ludas vagyok a dologban,mert kiabáltam vele.Mondtam neki,nem igaz hogy nem látja amit mindenki,hogy mi van köztünk-szerintem-,erre nem szólt semmit.
2016. szept. 6. 12:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Az ilyen dolgokkal lehet leginkább elriasztani magadtól egy félénkebb fiút. Ha te vagy az idősebb, akkor eleve lehet benne egy adag félsz, hogy meg tudna-e felelni neked. Az igazat megvallva nem is értem, mi okból kiabáltál vele. Úgy értem, nem tett semmi olyasmit, amivel ezt kiérdemelte volna. Ha félénk, akkor félénk. Vagy elfogadod őt így is, és teszel érte, hogy legyen köztetek több is, vagy végig kell gondolnod, tényleg rá van-e szükséged...
2016. szept. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azért kiabáltam vele,mert hetek óta megy ez a huzavona.Egyszerűen már nem bírtam idegekkel.
2016. szept. 6. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!