Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a fenét jelenet az hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fenét jelenet az hogy aranyos vagyok?

Figyelt kérdés
Kedves hölgyek,lányok első sorban a ti válaszaitokra lennék kiváncsi. A kérdésem igazából arra vonatkozik hogy mit értettek az alatt hogy egy pasi "aranyos"?Jó ez rossz ez nekem és sorstársaimnak?
2010. máj. 31. 12:04
1 2
 1/11 nielindi ***** válasza:

nálam az aranyos azt jeletni, h aranyos, jo fej, de nem akarok semmi komolyat, max barátként tudok ránézni.


23/L

2010. máj. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
nálam is vmi hasonlót jelent: aranyos kedves meg jófej, szóval személyiségre pozitív, de mint pasi nem jön be.. ez a "nem tetszel, de maradjunk barátok"
2010. máj. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ezt általában közeli jó barátoknak szokták mondani a nők.
2010. máj. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
igen , ha én egy csajra mondom azt hogy aranyos akkor az csak aranyos de járni nem járnék vele , ez ezek szerint a lányoknál is így van.
2010. máj. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%
Nálam elsősorban ékszerészt jelent, mert csak aranyékszert szoktam venni.
2010. máj. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
35%
Nem lesz szex...:D Ork vagy, de kihasználni jó téged kb ennyi, én soha nem akarok aranyos lenni...
2010. máj. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%
Ja kb egy kiskutya lehet aranyos, ez nem a legbiztatóbb szó arra , hogy megköszönj valamit, vagy hogy megdícsérd.
2010. máj. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
24%
Múltkor engem is "learanyosozott" egy csaj... Nem is keresem azóta:D
2010. máj. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
12.22--ja! Nekem is ez jutott eszembe.Ha kellene is egy "aranyos"pasi,csak úy,mint egy kiskutya,egy öleb.
2010. máj. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem az aranyos dolog bármit jelent, nem csak a páromra szoktam használni, hanem mindenre.De a párommal kapcslatba azért, mert amikor ránézek, olyan aranyos, hogy meg kell csókolni, vagy egyébb más huncutság, ami eszembe jut.Más valakire, ha használom, pl egy pasi, aki csak barát, az csak aranyos, kedves, de neki sosem adnék neki arcra puszinál többet, hisz ö csak egy barát, s barátokba nem kell többet keresni.Az aranyos szót állatokra, kedves történetekre, cselekvésekre, vagy egyébb más dolgokra is szoktam használni.A párom is sokszor mondja nekem, hogy aranyos vagyok, s ilyenkor finoman megcsókol, de látom rajta, hogy örül, hogy vagyok neki.
2010. máj. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!