Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Ti nem unjátok a pasitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti nem unjátok a pasitok focimániáját, vagy autómániáját?

Figyelt kérdés
a legtöbb pasi rajong valami sportért, de ez a legtöbb esetben szerintem már túlzó és idegesítő. Megmondom őszintén az én pasim focimániája már a halálba idegesített..

2017. nov. 9. 14:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
9%

Én, gyűlölöm a focit, így olyan párt kerestem, aki szintén nem kedveli.


Így, nincs mi idegesítsen és közös hobbink is van, a motorozás.


Az "én-időnkben", meg azt csinálunk, amit szeretnénk, én olvasok, ő meg bütykölget, így mindenki elégedett.

2017. nov. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem kell összejönni olyannal, aki nem felel meg az igényeidnek.
2017. nov. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%

Nem. Az én pasim autómániás, nem idegesített vele soha, inkább megfertőzött, azóta együtt csinálunk mindent a kocsiján, együtt járunk találkozókra, együtt nézegetjük facebookon az olyan oldalakat, stb.

Egyébként biztos neked is van valami, ami érdekel, esetleg amiért rajongsz. Neked hogy esne, ha valaki közölné, hogy ez tök idegesítő, és ne érdekeljen? Most tök mindegy, hogy ez a foci, az autók, a sminkek, a képregényfilmek, a pontyok párosodási szokásai, vagy kvantummechanika, mindenkinek kell valami ami iránt lelkesedést érez, és ezt nem szabad felróni senkinek, vagy elvenni tőle.

Megint más az, ha rád se néz, mert éjjel-nappal a trollfocit bújja, edzésre jár, meg meccset néz a haverokkal, de nem írtad, hogy mennyire van "előrehaladott stádiumban", mennyire mániákus.

Amíg téged nem hanyagol el, addig szerintem kár ezen idegeskedni.

23L

2017. nov. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Egy pasim sem volt foci vagy automanias. Szerencsere.
2017. nov. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Párom egyikėrt se rajong de ha rajongana a fociėrt azt se zavarna mert szeretem a focit nőkėnt apum imádja átala megszeretem.Így nem zavarna az meg,hogy mit szeret a párunk az ő maga döntėse nem is ėrtem miėrt problėma ez ha rajong valamiėrt!
2017. nov. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Mivel én is focizom és nézem is, így nem zavar egyáltalán. Mostani párom egyébként csak néha néz focit, de volt korábbi barátom, aki "focimániás" volt, ráadásul nem is ugyanannak a csapatnak szurkoltunk. De nem emiatt mentünk szét.

Autómániás párom még nem volt. De engem az autók hidegen hagynak, viszont nem hiszem, hogy gond lenne. Mindenkinek kell hobbi.

2017. nov. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Bár az autómánia nálunk közös, de alapvetően nem idegesítenek azok a dolgok, amikért rajong. Pár dolgot én is megkedveltem ezek közül (barkácsolás, horgászat). Ahogy ő is részt vesz az én buta kis mániáimban. Ami meg nem szimpatikus a másiknak azt nem kötjük az orrára. Például én elég sok időt fordítok szépségápolásra, kencékre, arcmaszkokra, a hajamra stb. Mivel őt ez a téma hidegen hagyja nem erőltetem rá. Maximum annyit vesz észre belőle, hogy valami megint az arcomra van kenve. :D De nem traktálom egész nap ezekkel, ahogy ő sem engem azokkal a dolgokkal, amiket ő szeret de én nem.
2017. nov. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

nincs se foci, se autó mániája szerencsére.

ha lenne egy annyira irritáló szokásom, vagy érdeklődési köröm, amit a barátom nem tud elviselni, akkor nyilván úgy csinálnám, hogy ne kelljen hallgatnia, látnia.

ha sminkes videókat akarok nézni, akkor nézem fülhallgatóval. ha kocsik érdekelnek, akkor olvasgatom egyedül magányosan stb, és nem neki beszélek róla.

amúgy meg olyan párt kerestem, akit hasonló dolgok érdekelnek, hasonlóan gondolkozik mint én, így nincs ilyen probléma.

2017. nov. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
örülj, hogy van valami hobbija, még nem találkoztál olyannal akinek semmi (SEMMI hobbija nem volt)
2017. nov. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szeretném olvasni annak a véleményét, aki lepontozott, hogy mi rosszat írtam, mit gondol a dologról, stb. Nem vitatkozás miatt, hanem tényleg érdekelne.

(#3)

2017. nov. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!