Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Ti nem unjátok a pasitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti nem unjátok a pasitok focimániáját, vagy autómániáját?

Figyelt kérdés
a legtöbb pasi rajong valami sportért, de ez a legtöbb esetben szerintem már túlzó és idegesítő. Megmondom őszintén az én pasim focimániája már a halálba idegesített..

2017. nov. 9. 14:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hát én leszarom a focit is meg az autókat is, totálisan hidegen hagytak mindig is, nem értem, miért gondolják azt sokan, hogy minket férfiakat törvényszerűen az ilyen baromságok érdekelnek.
2017. nov. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Sunshinedoll ***** válasza:

Azzal nincs baj, ha valakinek van hobbija meg érdeklődési köre, akkor idegesítő, amikor nagyon fanatikus vagy mondjuk a kapcsolatból megy rá minőségi idő.

Volt egy pasim, aki röhejesen focimániás volt. De úgy, h randit nem lehetett időzíteni arra az időpontra, ha meccs ment. Mert "visszanézve neten már nem ugyanolyan" :D Egy mérkőzést nem hagyott volna ki.

Eleinte nem csináltam belőle ügyet, meg volt, hogy megnéztem vele pár meccset, mert szerintem egy kapcsolatban illik támogatni a másikat vagy érdeklődni a másik hobbija iránt, nekem is jól esik, ha a párom időt szán velem ALKALMANKÉNT az én hobbimra, de amikor megláttam, milyen nevetségesen ordibál, meg mennyire felhúzza magát, meg extázisba jön a meccs közben, totál kiábrándultam. Nem ez az aranyos lelkesedés, ami szeretnivaló is lehet, hanem ez az állatias baromság, csapkodás, temperamentum, volt h rendesen megijedtem tőle, annyira idegbeteg volt tőle. Nagyon nem volt szimpatikus.

Volt más olyan pasim is, aki szerette a sportokat, sőt, aki fiatalabb korában elég komoly szinten kosarazott, és a mai napig eljárt kosarazni a barátaival, de ő totál normális volt. Hozzá lehetett szólni meccs közben, nem ugrált, nem ordibált, hanem normálisan viselkedett, nem volt türelmetlen, ha valamit el kellett magyaráznia a játék során stb. Na, az ilyennel nincs semmi baj.

2017. nov. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

"Hát én leszarom a focit is meg az autókat is, totálisan hidegen hagytak mindig is, nem értem, miért gondolják azt sokan, hogy minket férfiakat törvényszerűen az ilyen baromságok érdekelnek."


Talán mert a férfiak jelentős részét valóban érdekli ez a két dolog? Én konkrétan "focib#&zi" vagyok. Jól átgondolva egy férfi ismerősöm sincs, akit a kettő közül valamelyik ne érdekelné.


(kivéve egy-két kockát)

2017. nov. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem sem az autókat, sem a focit. Nem vetem meg aki ezekért rajong, csak számomra semmi érdekes nincs ebben. Sokkal inkább érdekelnek a gitárok, mint ezek. (30/F)
2018. ápr. 26. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!