Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik oldalon lehet romániai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik oldalon lehet romániai fiatalokkal megismerkedni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 31. 12:23
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Marosvásárhely mellett
2010. jún. 2. 13:53
 12/21 A kérdező kommentje:
:)
2010. jún. 2. 13:54
 13/21 anonim ***** válasza:

Udv. En Kolozsvaron lakom Kolozs megyeben Romaniaban

37 eves vagyok nogyogyasz es sebesz ....

s interneten nem ajanlatos ismerkedni mert ott mindenki azt mond amit akar s te elhiszed .... ismerkedj Klubokban vagy Diszkoban vagy iskolaban s nem egy ugynevezett Virtualis vilagban .... mert ott valaki hazudik egy nagyot te elhiszed kirakja a szomszedjarol a kepet s te elhiszed hogy o az ..stb .... meg fiatal vagy nem tudod mien csalodni ...

Dr.David

2010. jún. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

En romaniai vagyok... Amugy kedves "sebesz ur" nem teljesen igaz ez sem. Sok idiota van de nem mindenki olyan h mindent hazudna a neten... A diszkokban pedig a legtobb hulye pias partiarc.


17/F

2010. jún. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Miért gondolja azt mindenki h a fiatalok nem tudják milyen csalódni?
2010. jún. 2. 14:31
 16/21 A kérdező kommentje:
14:29 Szerintem igazad van. :)
2010. jún. 2. 14:33
 17/21 anonim ***** válasza:

Elnezest kerek ha veletlenul megbantottam valakit de ez a velemenyem .... mert hiszitek vagy sem az unokahugom 18 eves lany s o is interneten ismerkedik s sokat csalodott mert sok olyan fiuval beszelt aki mindenfele hazugsaggal tomte tele az fejet s most mar annyira megviselte hogy fel meg a valo eletben is ismerkedni ... s igaz a diszkoban sok pias party-arc van s a mai vilagban sajnos nem csak pialnak hanem meg drogoznak is s minden fele karos anyagokat fogyaztanak a fiatalok amit kesobb megbannak mert sulyos problemaik lesznek .... en mint orvos sokszor ejszakai muszakban dolgozom s sokszor megjelentek fiatalok akiknek komoly problemai voltak drogokk miatt pia miatt s utszai dulakodasok miatt ... mult penteken is ejszakai muszakban dolgoztam s a kolegak behoztak egy 17 eves sracot aki total kiutotte magat s az intenziven kellett tartanunk mert a szive megviszelte a tulzott alkool szintet ... s kerlek titeket hogy vigyazzatok magatokra mert attol hogy pialtok drogoztok vagy cigiztek meg nem lesztek nagyobbak sot kesobb meg is banhatjatok de akkor keso lessz s igazan tisztelem az olyan fiatalokat akik nem cigiznek s nem pialnak (nem mondom meglehet inni hetvegen 1 , 2 sort en is megiszom :) de nem voltam reszeg amiota az eszemet tudom) ....

S megegyszer elnezest ha valakit ezzel megbantanak ...

Dr.David

2010. jún. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
kedves utolso, nem bantottal meg, de hogy orvos nem vagy, az is biztos..:) :))
2010. jún. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Abban ne legyelel biztos ... :)
2010. jún. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
:D
2010. jún. 5. 21:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!