Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan lány, nő aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány, nő aki regisztrált a Puncs.hu-ra?

Figyelt kérdés
Véleményed az oldalról?
2017. nov. 10. 14:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
43%
Én fennt vagyok,hm elmegy
2017. nov. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%
mi ez a puncs mánia itt?vagy ugyanaz a gyökér puncsozik mindig?
2017. nov. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
37%
#2 ugyanaz a gyökér. Így/itt próbálja meg pozitív színben feltüntetni az oldalt. Mindig, minden nap.
2017. nov. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Csesszétek meg,én csak most irtam ki,miért kell 1kérdésre mindjárt így reagálni?
2017. nov. 10. 14:33
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez a GYK. :)
2017. nov. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%
Ne káromkodjatok :((((((((((((((((((((((((((
2017. nov. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%
Én az elején még regisztráltam, igazából eszemágában sem volt találkozni senkivel,csak regisztráltam mert kíváncsi voltam. Kaptam rengeteg levelet,hogy pénzért legyünk együtt,már csak attól rosszl voltam,hogy ezeket olvastam úgyhogy kb pár nap múlva inaktiváltam a profilom és azóta se léptem be.
2017. nov. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
52%

Én is kíváncsiságból regisztráltam, hogy tudjam, miről maradok le.


Nem tetszett az oldal felépítése, gagyi és macerás, látszik, hogy valami béna dizájner dobta össze.


Amúgy ilyen 25-30 ezerre gondolnak a férfiak alkalmanként hetente kéthetente 1 alkalomra


Nagyon viccesen kevés összeg egy éjszakára, nem mintha 100ért elmennék akárkivel, de szerintem ez sokkal korrektebb, ha már szexet vesz az ember ne legyen sóher.


Undorító fárasztó megalázó fizikai melónak ez a párezer vészesen kevés órabér.


Másik oldalról havi 100ért szerintem senki nem lesz frissprosti, mert mindenki olyan csajt keres, aki kezdő, vagy nem hivatásos.


Csóró férfiak vágynak nem bejáratott puncira olcsón. Nekem ez volt a benyomásom, nem a reklám, hogy utazz luxusba, meg éld meg az álmaidat.


Miután letöröltem magam, rendkívül elégedett lettem az életemmel.

2017. nov. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy prosti oldal. Felamator prostikat keresnek, olcson.
2017. nov. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
64%
De azert csak regisztraltatok ;)) Azthittetek majd Mr Gray a szexi jokepu GAZDAG pasi, de csak 61 éves Tibor irt a tibor és társa esztergagápgyártó kft ügyvezető igazgatója az meg azért mégsem vállalható mi? :/
2017. nov. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!