Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mit szóltok hozzá? Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit szóltok hozzá? Ti értékelitek, ha a srác (akinek tetszel) annak ellenére, hogy nem egy kiváló táncos felkér titeket?

Figyelt kérdés
Szeretek táncolni, de nem igazán tudok, de jól érzem magam közben. Ha discoban így kérek fel egy lányt az gáz? Lehet esélyem nála?

2017. nov. 9. 13:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Örülnék neki.

A pasim iszonyat bénán táncol, rossz nézni. De együtt táncolok vele, akkor nem látom, hogy hogyan táncol, szóval azt imádom. Jó táncolni vele, akkor is ha béna.

2017. nov. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem örülnék neki, mert utálok táncolni.
2017. nov. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%

és

akkor

hadd

szóljon

a

gitár

hadd

szóljon

és

sírjon

még

a

hegedűűű



Ennek a lányok kiknek szimpatikus eme srác bizton jó kedvel táncolnának veled.

2017. nov. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha nem a táncparkett közepén ujjongásra, vagy nem színpadon kér fel, akkor szinte mindegy, hogy hogy táncol. Na meg ha egyszerű táncot járunk, azt lehetetlen elrontani (legalább is retardált kell legyen valaki ahhoz, hogy a kis lépegetős táncokat is “elrontsa”). Ha nem tud táncolni kiválóan, akkor esetleg ne erőltessen magas szintű koreográfiákat, csak valami egyszerűt.


Az gáz, ha semmi érdekes nincs rajta másképp, és tánccal akar lenyűgözni, miközben táncolni sem tud, ez így elég bénán hangzik.

Más okból megtetszhet nekem valaki, teljesen mindegy nekem hogy táncol.

2017. nov. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs béna tànc csak egyedi mozdulatok:D
2017. nov. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

:"D

Ha engem felkérne valaki, már ketten bénáznánk :DDD


22/N

2017. nov. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%
# 6 Táncolunk?
2017. nov. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi!!! :D
2017. nov. 9. 17:22
 9/11 anonim ***** válasza:
Persze, higy kerjen fel! Egyebkent ense vagyok kivalo szoval meg jo is lehet :)
2017. nov. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jobb kezet tenyérrel felfelé làn felé nyújt, balt csípő mögé és " megtisztelne ha csàmpàzna velem"
2017. nov. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!