Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, mitől lesz számotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mitől lesz számotokra taszító egy nő?

Figyelt kérdés

Nem tartom magam csúnyának, teljesen átlagosan nézek ki, de néha sírni tudnék attól, ahogy a környzetemben kezelnek a szinte idegen férfiak, csoporttársak.

17-22 közöttiekkel vagyok egy csoportban egyetemen, én 24 vagyok.

Senkinek nem ártottam, mégis mindenki úgy menekül előlem, mintha kötelező lenne.

ha csak mellettem van hely, inkább le se ülnek. Ha valakire akárcsak véletlen is ránézek, vagy elfordul, vagy pofákat vág.

Kezdem azt hinni, velem van a baj, hisz egymástól függetlenül ennyi ember nem lehet hibás.

Olyan, mintha mindenki undorodna tőlem, egyszer az egyik srác, akinek nem volt más választása, mint mellém ülni, 180 fokban megfordította a széket, és úgy ült órán, nekem háttal.


2017. nov. 10. 21:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon furcsa. Nem lehet, hogy erős testszagod vagy erős szájszagod van, mondjuk? Nem megbántani akarlak, véletlenül se, csak tényleg keresem az okot.
2017. nov. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Minden bántás nélkül: kellőképpen megfelelő a higiéniád? Nem tudom kép nélkül megmondani, hogy mi lehet a gond, ugye megérted? Lehet, hogy valaki elhintett egy gonosz pletykát rólad és elhitték...
2017. nov. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
25%
Nem vagy túlsúlyos?
2017. nov. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég furcsa, hogy ennyire nyíltan kimutatják. Én is csak arra tudok gondolni, hogy büdös vagy (már bocsi), vagy extrém túlsúly esetleg?
2017. nov. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
61%
Nekem akkor lesz valaki ha olyanok a belső tulajdonságai. :)
2017. nov. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Teljesen átlagos, uinkább vékonyabb alakom van, nincs rajtam túlsúly.


Büdös biztos nem vagyok, hisz figyelek a higéniára, a fogápolásra is, rágózni is szoktam kb minden étkezés után, illetve akkor is, ha régóta nem ettem, erre figyelek. Rossz fogam sincs, járok fogorvoshoz rendszeresen.

2017. nov. 10. 21:59
 7/16 A kérdező kommentje:
A belső tulajdonságaim nem ismerik, egy hónapja találkozunk csak egy egy órára naponta, a szakpárom miatt kb nem látom ugyanazokat az embereket kétszer egy nap.
2017. nov. 10. 22:00
 8/16 anonim ***** válasza:
Hú,akkor csak kép alapján tudnám megmondani.Nyilván nem küldesz,így olyat kérdezz meg aki ismer. Minden esetre elég bunkó,aki a széket elfordította.Jól nyakon kellett volna vágni.:/
2017. nov. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem volt tényleg penetráns szagú szaktársnőm.Na,mellé se ültek le,ha egy mód volt rá! Csak normálisabb stílusban adták a tudtára, nem pofákat vágva.
2017. nov. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
40%
Most akkor autista vagy vagy nem? Múltkori kérdésben még párod is volt, az nem elég?
2017. nov. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!