Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetséges, hogy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetséges, hogy ilyen nagy hatással volt rám?

Figyelt kérdés
A volt párommal fél éve szakítottunk, közel 3,5 év kapcsolat (ebből 2,5 év együttélés) után. Nagyon sokáig padlón voltam, mert eléggé érthetetlen okok miatt és viszonylag hirtelen történt a szakítás, valamint én még sokáig szerelmes is voltam utána, mivel nekem eszem ágában sem volt szakítani, ő vetett véget a kapcsolatnak. De ezt most nem részletezném, mert nem erre irányul a kérdés főként. Hanem arra, hogy másfél hónapja megismerkedtem egy férfivel, akivel jól alakultak a dolgok, teljesen úgy éreztük, hogy egymásra találtunk, de rajtunk kívül álló okok miatt (nagy távolság főként) végül úgy döntöttünk, hogy nem lenne jövője a dolognak és még most zárjuk le. Ez az egész "románc" nem tartott sokáig egyébként, de azóta is sokat kattogok rajta és már eszembe se jut a volt párom. Hogyan lehetséges, hogy ilyen nagy hatással van rám egy ilyen kis "semmiség"? Hiszen semmi komoly dolog nem történt, egy randi volt (amelyen nagyon jól éreztük magunkat) és ennyi.

2017. nov. 11. 11:56
 1/8 anonim ***** válasza:

A jobb jövőkép víziója mindenkiben erős, ösztönösen erős, különben nem tudná fentartani magát a faj ínség idején. Téged is ezért érintett ennyire, jött a reménysugár, az akivel boldogabbnak hiszed magad, és ez pont ez pont akkkorr jött, mikor nem jó paszban voltál. A mézes madzagot elhúszta az orrod előtt, s nyilván arra fogsz koncentrálni.

A másik, meg lehet, hogy tényeg így összeilletek, skerült kimozdítani téged a megszokottból, újra felpezsdült az éeted vele, és ez mély nyomokat hagy, mert az érzelmek is erőek voltak azokban a pillanatokban. Én nem hagytam volna félbe, de ez csak az én véleményem.

2017. nov. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kiegészítve: az ideáis jövőkép csak eleinte erős, a depresziósok letörik maguknakés ez által csökken nekk.
2017. nov. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért volt rád ilyen hatással, mert egyszerűen rá jöttél arra, hogy nem csak az exedből áll az élet, és hogy mással is tudod jól érezni magad. Ennyire egyszerű.
2017. nov. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igazatok lehet. Csak az a fura, hogy eddig nem ismertem ezt az oldalamat. Mindig is sok időre volt szükségem ahhoz, hogy valaki elkezdjen érdekelni, meg hogy kattogjak rajta, ennél a férfinél viszont nagyon kevés idő kellett hozzá. Lehet, hogy rosszul tettük, hogy megszakítottuk a kapcsolatot, de ez tűnt a legjobbnak, tekintve, hogy majd' 400 km választ el minket és a távkapcsolatnak egyikünk sem híve... (Meg persze voltak más akadályok is, de azok még talán áthidalhatóak lettek volna)
2017. nov. 11. 13:16
 5/8 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Tudod, meg lehetett volna próbálni, hogy valaki munkát keres ott a környéken és összeköltözni. :)
2017. nov. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Gondolkodtunk ilyesmiken is már, csak sajnos tanulunk még mindketten, és nem lett volna megoldható az sem, hogy valamelyikünk átkéri magát. Így minimum 1,5 évig még távkapcsolat lett volna és ilyen távolsággal esetleg havi 1-2 találkozás lett volna reális, ami egyikünknek sem felelt volna meg...
2017. nov. 11. 14:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Így működik az elme. :))
2017. nov. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
39%

Nézd, már bocsi.. ha a 62 éves apám 4-5 éve bírja a távkapcsolatot (ok, lehet, hogy ő csak 130 km kb) jár a barátnőjéhez, akkor ne hogy már egy fiatal behisztizzen, mert távolság. Ha két ember igazán szereti egymást, kibírják, hogy bizonyos ideig így kell élniük.

Apám is volt, hogy 1 hónapig nem is ment pl munka miatt, mert hétvégén is dolgoznia kellett.

Még is meg vannak.

Állandóan telefonálnak minden napi szinten, elmesélik a másiknak a napjukat. Elvannak.

Minden csak akarat kérdése, a többi meg csak nyafogás.

2017. nov. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!