Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Járnál olyan lánnyal aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnál olyan lánnyal aki minden kajából a legfinomabb falatokat összegyűjti és a végére hagyja meg az étkezésnek, hogy egyben befalja?

Figyelt kérdés
Pizzafeltét egy részét is!
2017. nov. 11. 12:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Van valaki, aki ez alapján választ párt?
2017. nov. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze. :) Ha szeretné neki adnám azokat a saját kajámból is. :)
2017. nov. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Várj, csekkolom a listám, hogy ez az elvárások között van-e, hogy úgy egyen ahogy én azt megszabom.

Jah várj, hiszen nekem nincs is ilyen listám. Bánom is én hogyan eszik, nem látom át pontosan, hogy ez konrétan milyen negatív hatásokkal lenne egy kapcsolatra. Hacsak egy étteremben sem úgy eszik, hogy mindent össze-vissza széttúr és gyűjtögeti a jó falatokat az egyik sarokba. Ott kényelmetlenül érezném magam.

2017. nov. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem, csak olyannal, aki a szénhidrátokat hagyja a végére, hogy már ne bírja megenni.
2017. nov. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A férjem és én is a legjobb falatokat hagyjuk a végére minden kajából. :)
2017. nov. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ismerős a dolog, nem zavarna.
2017. nov. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hat azert ezennyire pizzafeltetnel peldaul eleg gusztustalan. Engem zavarna, hogy allandoan turkal a kajaban. Meg ennek max akkor volt ertelme, amikor nem volt meg ennyi kaja, vagy penz kajara es mindenaron meg kellett zabalni mindent, igy volt egy kis motivacio, hogy ha a vegere ersz, akkor legalabb lesz valami finom.
2017. nov. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ó, én is ilyen vagyok :)
2017. nov. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Csak személyiség számít.


De ez nagyon imponál, hisz nagyon ésszerű.

Gondolj bele, milyen intenzív ízorgazmus.. :)

2017. nov. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Komolyan ezt nem csinalja mindenki?!
2017. nov. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!