Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a legfinomabb módszer a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legfinomabb módszer a nők visszautasítására?

Figyelt kérdés

Neem vagyok egy helyes gyerek de azért csúnya sem. De érdekes módon akarnak a lányok, talán azért mert állítólag van egy lehengerlő humoros egyedi személyiségem.

Így bizony sokszor próbálkoznak lányok nálam, menjünk el teázni, találkozzunk stb. érzem hogy úgy szeretnének közeledni felém. Viszont én nem szeretnék barátnőt jobb kényelmesebb egyedül. Szexet sem szeretnék mert nekem ahhoz érzelem kell mert különben olyan ürességet éreznék utána.

Tudom jól hogy a nőknek egy visszautasítás nagyon megbántja őket és én nem akarom bántani őket, mi a legjobb megoldás hogy ne bántsam őket meg


2017. jún. 8. 07:11
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Én általában alkalmazkodom a partner közeledéshez a visszautasításban.

Ha alamuszi módon akar megfogni, tehát kifogásokat keres, hogy miért közeledik, akkor én is egy kifogással hagyom faképnél.

Ha valaki frontális és őszinte, akkor én is az szoktam lenni.

2017. jún. 8. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

érdekes dolog ez,....

én szinte megbolondulok már egy barátnőért, egy kapcsolatért.

ha egy kicsit is vonzana egy nő aki esetleg randira hív, biztosan belemennék.

Érdekes mert bár nekem mindenki mondja hogy jól nézek ki, stb ezek a fajta "rajongások" elmaradtnak.

mondjuk az én személyiségem sokkal inkább hűvös, csendes.

2017. jún. 8. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
88%

"Szerelmes vagyok másba".

Ebben nincs semmi bántó. Ettől még persze lehet csalódott. Nem is azt mondod, hogy van barátnőd, mert az hamar kiderül, ha nem igaz.

2017. jún. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
2. Azért nincs rajongás...és nem naponta 5 nő. Kb egy hónapban egy két nő. Eléggé társasági ember vagyok, eléggé társasági életet élek
2017. jún. 8. 07:32
 5/25 A kérdező kommentje:
3. Köszi 3as talán tényleg ez a legjobb megoldás.
2017. jún. 8. 07:34
 6/25 anonim ***** válasza:
76%
Az udvariasság és kedvesség még mindig a legjobb. Úgy mondasz nemet, hogy őszinte vagy, de mégse alázod meg. Tehát ha mondjuk nem tetszik valamiért, akkor nem kell részletezni, hogy: "Bocs, nem érdekelsz, mert számomra gusztustalanul görbe az orrod." Elég annyi, hogy: "Ne haragudj, nagyon kedves vagy, de nem vagy az esetem." Ha valakinek ez nem felel meg, akkor a hiba az ő készülékében van.
2017. jún. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
2. Sose értettem mi a jó egy kapcsolatban...oke szeretnek meg szerethetsz de ennyi ezt a szeretet megkapom barátomtól, szüleimtől, testvéremtől.....ok tudom nem olyan, de mivel jár egy kapcsolat lemondásról, féltékenykedésről, pénzről, hisztiről, stressz stressz stb.....teljesen kötöttség az egész, nem lehetsz a magad ura
2017. jún. 8. 07:39
 8/25 A kérdező kommentje:

"Ne haragudj, nagyon kedves vagy, de nem vagy az esetem."


Na szerintem a nők 90 százaléka ettől a mondattól eret vágna ....

2017. jún. 8. 07:42
 9/25 anonim ***** válasza:
93%
Mekkora kamukérdés megint. Egy jól szocializált társasági ember majd biztos itt fog kérdezni ilyen alap, emberekkel való bánásmódról.
2017. jún. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
77%

Sajnálom, nem tudtam, hogy te már mondtál ilyen a nők 90%-ának.

Ezek szerint én és az összes nőismerősöm a maradék 10%-ba tartozunk. Még egyikünknek sem jutott eszébe, hogy eret vágjon magán, mert valakinek nem tetszett.

2017. jún. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!