Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, a szexkapcsolat nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, a szexkapcsolat nálatok csak szexből áll?

Figyelt kérdés

Ha találkoztok a lánnyal, rögtön a közepébe csaptok, szexeltek és mindenki megy a maga dolgára? Vagy előtte csináltok néha közös programot? Megvacsiztok, beszélgettek, esetleg elmentek inni valamit? Ha hetekig nem találkoztok, írtok azért egymásnak hogy mi újság a másikkal?

Volt már olyan szexkapcsolatod, ami tartósan is működött? Miért lett végül vége?


2017. nov. 11. 22:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szexkapcsolatnak hívják, nem barátnőfeelingdemégseazkapcsolatnak.
2017. nov. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
36%

Igen, vannak programok is, volt olyan, hogy minden reggelre ott várta a levelem.

Vége lett, mert túl sokat akart már. Sajnálom.

2017. nov. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%

Tudja maga, hogy mi az a szexkapcsolat? Ha szexkapcsolatban van valaki, akkor csak dugnak.


Nem, nem romantikáznak együtt, nem beszélnek a másik problémájáról, csak dugnak.


Nincs ilyen, amiről Ön beszél. Teljes sötétség van az Ön fejében, fiatalasszony.

2017. nov. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%

A szexkapcsolatok 99%-a azzal ér véget, hogy az egyik fél többet akar idővel, és ez a másik félnek nem fér bele.

Voltam ilyen kapcsolatban, haveri viszony, megbeszéltük hogy ekkor és ekkor találkozunk, megtörtént a dolog és ennyi.

Én azt mondom, minden ilyen kapcsolatban kell lennie minimális lelki vonzalomnak is, nem csak bäszunk mint az állatok.

2017. nov. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
51%

amire emlékszem-

ha kajával várt,akkor naná,hogy megvacsizunk.

aztán volt egy olyan lány,akivel kimondottan vicces volt bepiálni.

sportolóként előtte nem is volt ilyen élményem,hogy beülni valahova és meginni egy üveg bort egy vendéglőben,vagy egy kiskocsmában.

szóval megittuk,utána meg felmentünk hozzá dugni.

egy másik csaj majdnem akkor filmesztéta volt mint én-azóta sem találkoztam ilyennel-úgyhogy őt elvittem időnként moziba,majd megbeszéltük a filmet,aztán megdugtam a kocsiban vagy nála.

és persze volt olyan is,hogy betoppantam,a nő mindig tangában ajtót nyitott és durr a közepébe.

a vége általában azért volt mert mondjuk becsajoztam közben,vagy eltért a hagyományos menetrendtől és elkezdte kéretni magát.

vagy mert önző se-ggfej voltam,aki csak a saját élvezetét lesi,volt ilyen is egy oboa művésznővel.

annyira profin művelte,hogy már nem is volt kedvem máshoz,csak elnyúlni a fotelben amíg ő elém térdelt.

pár alkalom után simán a képembe vágta,hogy önző vagyok és kidobott.

2017. nov. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Látom itt is eltérnek a vélemények. Nálunk mindez megvan, amit itt leírtam, pedig az elején megbeszéltük hogy csak laza kapcsolat lesz. Minden találkozás alkalmával csinálunk valami programot szex előtt, egy csomót beszélgetünk, emberileg is kedvelem, és ő is engem. Néha csak úgy random rámír vagy felhív, ha valami problémája van vagy csak úgy beszélgetni, mert már rég hallotta a hangom. Néha meg hetekig nem beszélünk egyáltalán és sajnos egyre jobban hiányzik ilyenkor. Pedig nem vagyok szerelmes belé. Nem tudom mi ez már köztünk.
2017. nov. 11. 22:42
 7/12 anonim ***** válasza:
34%

dehogynem,pontosan tudod mi ez,csak tőlünk akarod hallani.

de akkor tessék-

ami elválasztja a barátnőt a szeretőtől.

1.a barátnő rendszeresen edz és normálisan kajál,ezért bomba.

2.szeret sütni főzni.

3.kedves és empatikus az alapszemélyisége.

4.a telefont legtöbbször telefonálásra használja,nem pedig pótcselekvésre.

2017. nov. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Én azt mondom, minden ilyen kapcsolatban kell lennie minimális lelki vonzalomnak is, nem csak bäszunk mint az állatok."


Akkor sztem neked nem való szexkapcsi. Ez tényleg csak arról szól - a te szavaiddal élve, - hogy "csak bäszunk mint az állatok."

2017. nov. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Mien kiábrándító ez.Én nemtudnék így élni..
2017. nov. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha van hogy hetekig nem beszéltek,az csak tényleg szexkapcsolat.
2017. nov. 12. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!