Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexkapcsolat vagy mar nem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolat vagy mar nem az a reszerol?

Figyelt kérdés
Az a kerdesem h egy szexkapcsolatba mi fer bele!pl az igen h elmentek kozos programokra es megfogja a kezedet,h zavarja h te kapcsolatban vagy es irigy a sracra.szex kozben meg akaratos es sokat csokol es pl:kimondatja h:leakarsze razni,ugye tobbet nem fogsz lerazni!meg ha a gyerekvallalas a tema csak megjegyzi h:ejsze 40 leszek amire lesz es lassan a kezembe csusztassa a kezet es ramnez.(nem tudom erre mit kellett volna mondjak),vagy mondom h:imadom ha a baratom cirogat es h borostas erre o is sokat simogat,olyan fura lett az egesz...az egesz ugy kezdodott h en probalkoztam nala es megmondta h semmi,csak szex-belementem es vegulis mar nem erzek semmit iranyaba,o kert h maradjon ez az erzes mert megadom a baratno feelinget-es eluzom a maganyat-es ahogy abba hagytam a probalkozast (azelott is voltak ilyen megnyilvanulasai) de most sokkal erosebb lett-ragaszkodik hozzam,pl mondom h fozok es erre jelzi h:ha en ott lennek segitenek nem mint a baratod meg ilyenek-de ha rakerdezek konkretan h:te akarsz valamit-mi ezt mar letargyaltuk,nem akarok semmit,ne kezdjuk-ez a valasza-en meg nem ertek mar semmit (21N 28F)
2017. okt. 18. 20:17
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Szóval csalod a barátod. Ribi-e vagy?
2017. okt. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
Nekem annyi jött le az egészből, hogy te féreg módon megcsalod a barátodat.
2017. okt. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Én ezen nem agyalnék semmit, hiszen feketén-fehérren megmondta, hogy csak ürítésre kellesz neki. Mondjuk én nem is tartanék szeretőt a pasim mellett...
2017. okt. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Gratulálok 😕
2017. okt. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Csalod a párod, de te a szeretőd érzésein agyalsz?

Ez így nagyon nem jó... A párodnak valld be, hogy megcsaltad, a szeretőd meg rugd ki a francba! Maradj egyedül és gondold végig mit tettél!!!

2017. okt. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
gyenge provokálás.
2017. okt. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem csalom,csak szexelunk-akkor csalnam ha azzal is jarnek
2017. okt. 19. 09:47
 8/9 anonim ***** válasza:
"Nem csalom csak szexelünk"! Te tényleg ennyire idióta pitsa vagy? Kíváncsi lennék ha a barátod szexelne"csak"valakivel akkor is így gondolnád-e... Undorító ribi vagy....
2017. okt. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sztem ha mar kozos programokat terveztek haloszoban kivul akkor tobbrol van szo mint szimpla szex kapcsolat:-)Kezenfogva maszkalas, nagy beszelgetesek, plusz szex szoval ez mind arra utal h tobbrol van szo:-)


Szeretot sztem huszonevesen, hazassag es gyerek nelkul tok felesleges tartani, a dolog nem erre van kitalalva. Ennyi idosen odebb kell allni szeretozes helyett, de kerdesedre a valasz: igeeeeeen, ez tobb mint szex:-)

2017. okt. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!