Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek ha a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LokiXD kérdése:

Mit tehetek ha a legjobb barátom volt barátnőjével jöttem össze, de a haverom még nem tud róla és nem tudom hogy mondhatnám el neki?

Figyelt kérdés
A lényeg az hogy, amikor ők ketten együtt voltak,dúlt a szerelem,majd néhány incidens után szakítottak,én pedig ott voltam a legjobb barátomnak,amikor szüksége volt rám,át segítettem,mert nagyon megviselte. Viszont most az utóbbi időben egész jól kijöttem a volt barátnőjével,sőt annál többre is vágyunk,de nem tudom hogyan közölhetném ezt vele,mert biztos vagyok benne hogy nem nézné jó szemmel,de mindkettő fontos számomra és nem akarok elveszíteni őket
2017. nov. 12. 11:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha összejössz a csajjal, búcsút vehetsz a barátodtól...
2017. nov. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Miért látsz összefüggést?

Ez kettő külön kapcsolat. Barátságotokban csak ti ketten szerepeltek, ahogyan csaj és közted lévő kapcsolatban is csak 2 darab elme van.

2017. nov. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
36%
1#, Még sosem volt barátod. Tanulj inkább.
2017. nov. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Pontosan mi volt a problémájuk ? Hogy segítettél a spanodnak ? Mit mondtál ?

31/f

2017. nov. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Tehát... ketten egymástól lassan eltávolodtak,a haveromat pedig nagyon megviselte a dolog,mert nem tudta sehogy rendbe hozni,végül szakítás lett belőle,amin én segítettem át,rettenetes volt így szenvedni látni,de lassan elkezdte kiheverni,azóta már sok mindenkivel kavart,de ez a téma mindig nagyon cinkes.. És most így, hogy bele kezdtem ebbe a viszonyba,félő hogy rettenetesen haragudni fog majd,csak remélni tudom,hogy felnőtt emberek módjára kezelhetjük ezt,de végülis arra lennék kíváncsi,hogy hogyan tudnám ezt közölni vele úgy, hogy mindkettőjüket megtartsam..?
2017. nov. 12. 11:34
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ugye tudod, hogy 90%, hogy majd ugyan úgy fogsz szopni, mint a barátod ?

31/f

2017. nov. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele,hogy megvan rá az esély,de én is keresem a saját boldogságom,így lényegében az ember akarva akaratlanul belemegy az ilyen dolgokba..
2017. nov. 12. 12:03
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem, te csak önsorsrontó vagy.

31/f

2017. nov. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mindenképp mond el neki akkor van esély hogy megmarad a barátság. Ha ő jön rá és minél később annál kissebb ez az esély
2017. nov. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül. Attól, hogy a legjobb haverjával nem passzoltak, a kérdezővel még lehet.. Gondolom nem teljesen ugyanolyan személyiségük van..


Van kivel jól kijövünk barátként, de a kapcsolat már nem menne, van ami a barátjának nem fért bele, vagy gond, neki meg pl nem gond, mert mondjuk hasonlóbbak a nézetei mint a lánynak.


Jól néznénk ki, ha ezentúl senkivel nem járnánk, akit dobtak már egyszer, vagy nem működött valakivel. A szakítás nem (mindig) azt jelenti, hogy gond van az adott emberrel, hanem egyszerűen NEKIK nem sikerült és ennyi.


Válaszolva is:

ha még érzelmileg érintett a dologban és nincs teljesen túl a szakításon, akkor pipa lesz rád is..

Nem tudom, mennyi idő telt el de egy pár hónapot mindenképp várnék.

Sőt talán pár hónap együttjárás előtt nem is mondanám el neki talán, mert simán lehet az is, hogy nem olyan lesz a csaj, mint gondolod és hamarabb szétmentek..


Tehát én valószínűleg a helyedben akkor mondanám csak el, ha már biztosan tudom, hogy komolyat akarok a lánytól és működőképesnek tűnik a dolog.

2017. nov. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!