Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez utalhat arra, hogy többet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez utalhat arra, hogy többet is akar a kelleténél? (a folytatáshoz katt)

Figyelt kérdés

Van egy srác barátom, akire mindenben számíthatok, ő is számíthat rám bármiben, egy önzetlen haverság ez, de azt vettem észre rajta, hogy kicsit nyomul (lehet, hogy rosszul gondolom). Pedig van barátnője, egy sok hónapos kapcsolata. Én sosem köszöntöttem fel őt külön írásos formában, ő viszont szülinapi üzenetében ötször (nem vicc) leírja a "boldog" szót egymás után, meg nagy kezdőbetűvel írja a rám vonatkozó személyes névmásokat (Neked, Te, Tied, stb) pedig nem az a fajta, aki ilyenekre figyeljen. Úgy tűnik, hogy néha zavarban is van, de ezt nem állítanám biztosan. Kicsit aggaszt a viselkedése, mert ő az egyetlen igaz barátom, és feszélyez, amikor másmilyen, mint egy barát... remélem, értitek :) Szerintetek többet látok ezek mögött?


21/L


2010. máj. 31. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi is így viselkedünk a legjobb barátommal, aki srác, és mellesleg nem meleg (ez a mai világban egy fontos adat azt hiszem)! :) Viszont én nem érzem úgy, hogy ez többet jelentene. Sokszor még baráti szexre is meginvitáljuk egymást (persze csak poénból)! :) Talán ha adódik egy olyan lehetőség, akkor próbáld felhozni a témát általánosságban, hogy fiú-lány barátság, szerinte létezik-e ilyen őszinte baráti kapcsolat, nem lát-e bele többet ebbe az egyik fél egy idő után stb...
2010. máj. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Na igen, akár csak magamat látnám :) Szülinap, névnap, Te, Tiéd :D

Én is így viselkedek ha valakit nagyon szeretek, meg akarom tisztelni, és talán össze akarok vele jönni. Szeret téged az a gyerek. Talán dobja a barátnőjét és összejöttök. De ezt felesleges siettetni...én is ilyen helyzetben vagyok és bármi van, mi leszünk egymásnak. Jöjjetek össze

2010. máj. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem éppenhogy te nézel rá kicsit másképp,nem ugy mint egy barátra...ha nem igy lenne nem akadnál fent az ilyen apróságokon! Sőt! Az egyértelmű jelzéseket sem vennéd észre! Én is mindig nagy betűvel irom az üdvözlő kártyán,smsben,emailben a személyes névmásokat!(csak ebből gondolom).Ha tényleg olyan jó barátod,akkor elvileg nincs tabu témátok, és minden feszélyezettség nélkül meg kell tudnotok beszélni a dolgot egymással, anélkül,hogy sértődés lenne a vége.
2010. máj. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

16:13: Ti is együtt mentetek Egyetemre középsuliból? :D


Utolsó hozzászóló: ezeket a dolgokat főként az utóbbi hónapokban kezdtem észrevenni. Ezeken kívül van még néhány apróság, ami tényleg nem nagy dolog, de eddig semmi ilyesmi nem volt jellemző. Egyik barátomtól sem tapasztaltam ilyeneket, ezért is furi.

2010. máj. 31. 16:29
 5/6 anonim ***** válasza:

ettől függetlenül még lehetséges,hogy a nem táplál irántad komolyabb érzelmeket, csak nagyon szeret mint barátot, és lehetséges, hogy az utóbbi pár hónapban még erősebben érzi ezt,és csak (akár tudatosan akár tudat alatt) szeretné éreztetni veled...de még mindig azt modndom, h a forditott pszicho bejátszhat a dologba, mert ha te nem néznél ugy rá mint a másik nem egyik képviselőjére,akkor még az egyértelmű jelzés sem tűnne fel...


Beszéljétek meg a dolgot...

2010. máj. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

16:29


Nem, mi egyszerűen csak megismertük egymást, és 3 éve jóban rosszban együttvagyunk. Ő idősebb nálam 3 évvel :)


20/F

2010. máj. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!