Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, az nem jön be nektek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, az nem jön be nektek, ha egy lány nem sminkeli magát?

Figyelt kérdés

2017. nov. 13. 09:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%
De bejön. A túl sok smink épp taszít.
2017. nov. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
94%
nekem jobban tetszik a természetes arc
2017. nov. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
45%
Be megy a nő fürdőbe, úgy sminkel ahogy akar. Viszont, ha ki jön a fürdőből, azt smink nélkül tegye, kivéve, nagyon kivételes alkalmakat. Akkor is, csak módjával legyen rajta.
2017. nov. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
85%

Dedede, kedves barátném, hidd el.

nekem világ életemben sose volt egy ragya sem az arcomon, bár ez a genetika miatt, as szüleim se problémás bőrűek.

A fiúim mindig amikor mentünk valahova, és mondom, na akkor felviszek egy kis alapozót, jahjveszékeltek hogy jahj ne, annyira szép így az arcom, hogy nem szabad!

Az egyetemen több lány is mesélte, hogy amikor hétvégén otthon vannak, nekik a párjuk mellett minden percben, különösen az ágyban sminkelve kell lenniük. Ezeknek a lányoknak, hát olyan volt az arcuk szegénykéimnek, mint a Hold felszíne.


Csak azt kérik kifejezetten a fiúk h sminkeljen..aki...

2017. nov. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
89%
Ilyen kerdeseknel mindig ra kell jonnom, hogy a ferfiaknak fogalma sincs rola, hogy hany ezer tonna sminket jelent az a "termeszetes arc" :D.
2017. nov. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
91%

#5:

inkább legyen pattanásos és bőr hibás, mint vakolt :D

2017. nov. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
67%

nem jön be nekik. nekik a szépség jön be.


csak azt nem tudják, hogy egy természetesnek tűnő sminkben (ami valóban szebbé tesz) mennyi meló van.

2017. nov. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Szempilla spirál, szájfény, esetleg púder alkalmakra, de hétköznapokon minek ? Nem kell. Ez olyan, mintha a szabadnapomon üldögelnék neked otthon frakkban meg lakkcipőben. Azt is lehet, de mi a francnak ?

31/f

2017. nov. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is bőrhibás az arcom, szóval én már csak megértem, ha nem tökéletes a lény arca. A sminket utálom amúgy.
2017. nov. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Szeretem a sminket, de CSAK light- osan.

A no sminket is simán elviselem.

2017. nov. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!