Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Apuka nem akar velem lefeküdni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apuka nem akar velem lefeküdni mióta gyerekünk van. Járt már vki ebben a cipőben? (LENT)

Figyelt kérdés

Nincs kedve szexelni, átbeszéltük a témát, azt mondja nem velem van baj, vékony vagyok újra, másfél éves már a gyerek. Nem volt bent a szülésnél, császáros voltam, reggelente nem áll fel neki de izgatásra nincs merevedési zavar, próbálkoztam beszélgetéssel, nem beszélgetéssel, kezdeményezéssel, fehérneművel, masszázzsal, kedvességgel, de sikertelen az összes próbálkozásom. Szeretget, bújik de nem kezdeményez szexet, kezdeményezésem elutasítja azzal hogy fáradt, majd később, majd holnap, nincs kedve... Minden alkalommal! Nő nincs, mert ápolatlanabb mint azelőtt, én bottal sem piszkálnám meg ha nem a társa lennék.

Mondtam ha ez így marad, szét fogunk menni. 30évesen még fiatal vagyok ahhoz hogy szex nélkül éljem le az életem.

Köszi a véleményeket


2011. szept. 20. 14:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
39%
off: ha bottal se piszkálnád meg akkor mit akarsz tőle? fújjj! hagyd a fenébe, mondd meg neki, hogy amíg nem szedi össze magát addig nem is akarsz szexelni vele mert visszataszító. tartsd többre magad ennél!
2011. szept. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
21%
Egyetértek az első válaszlóval. Nem kell neked erőltetni, főleg ha ég ápolatlan is. Hagyd el, ahogy írtad is, fiatal vagy még.
2011. szept. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
81%
Nincs vmi lelki problémája, amin nem tudja túltenni magát? Nekem ez jutott eszembe először. Hiszen azt írod, hogy ápolatlanabb és a szex sem érdekli. Ha korábban nem ilyen volt, akkor valószínű történhetett vmi, nem?
2011. szept. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
82%

Hát, szerintem két eset lehetséges. Vagy valamilyen lelki baja van (pl. depressziós), vagy már nem tekint nőnek "csak" anyának.

Ez már az a szint, ahol én a szakember segítségét kérném, hiszen úgy látszik sokmindent kipróbáltál. Először interneten kérdezősködj, pl. nlc-n a szakértők rovatban van egy szexológus, vagy talán több is. Aztán ha hajlandó rá, akkor személyesen érdemes felkeresni egy szakembert. Ha amúgy szeret és te is szereted őt, akkor (és a gyerek érdekében, aki még nagyon pici) érdemes lenne megmenteni a kapcsolatot! Sok sikert!

2011. szept. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
88%

Na ezért van ennyi válás! Elnézést, de én az előző hozzászólóval nem értek egyet! Már az első, második, X-edik problémánál csomagol az ember! Ez nem megoldás! Nem a válás a megoldás! Hanem a türelem, de elsősorban a SZERETET!

Nem látunk bele a kapcsolototokba, hogy mióta vagytok együtt, milyen volt és milyen most a kapcsolototok,hogy hogyan beszéltek egymással, mi is volt tulajdonképpen még az érvelése, hogyan mondta stb. Két mondat után eléggé felelőtlen mást arra bíztatni, hogy hagyja el a férjét, akitől másfél éve szült gyereket.

Én hiszek a hosszú házasságokban, sztem nagyon szép, ha vki családcentrikus. És sztem a Kérdező is az, hiszen aggódik, és feltette ezt a kérdést.

Mindenféleképpen harcolj, küzdj a kapcsolototokért, próbálj vele beszélni, adj neki időt, ha kell (na nem túl sokat, csak annyit hogy kifújhassa magát:)). Szedd össze Te, hiszen amikor egy ember picit is összeesik (pláne lelkileg), magától nehezen boldogul, szüksége lehet az Te segítségedre, még ha nem is tudja ezt. Ha kell, forduljatok szakember segítségéhez, de ne az legyen az első, hogy most pedig szétválunk! Minden forrást ki kell meríteni, abból pedig sok van! Hajrá, drukkolok Nektek, remélem, rendbe jön minden!

2011. szept. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
89%
bocsánat nem az előzp hozzászólóval, hanem a 14.35-sel :))
2011. szept. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
95%
Én sem értek egyet a "hagyd el" tanácsot adókkal, hiszen ezer oka lehet annak, hogy nem fekszik le veled, amikre bizonyára van megoldás! Én még csak fél éve szültem, de azóta csak egyszer volt szex, és sohasem gondoltam, hogy ezért el kell hagynom a férjemet, ugyanis nálunk is ő ódzkodik a dologtól. De én tudom, hogy miért, milyen gondok nyomasztják és ezeket igyekszünk megoldani először, azután próbálkozni visszatérni a rendes kerékvágásba. Persze nehéz, de gondolj bele, ha neked valami komoly lelki problémád van, vagy csak nyomaszt valami, akkor van kedved szexelni? Hát nekem nincs... Sok sikert és kitartást kívánok nektek!
2011. szept. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Tudjátok azóta van ez mitóta terhes lettem, azaz 2. éve!!! Higgyétek el, hogy próbálkoztam mindennel!!! MINDENNEL!!! Sikertelenül!!!! Párterápián is voltunk, sikertelenül! Mert az ő hozzáállása hiányzik. Ő az "ez van" hozzáállást nyújtja. Semmit nem tesz az ellen hogy ez ne így legyen. És ez a szomorú, mert egyedül tehetetlen vagyok.
2011. szept. 20. 15:03
 9/19 anonim ***** válasza:
89%

14:57-es vagyok!

Hú, ez így már nagyon durva, őszinte leszek, fogalmam sincs, hogy mit tennék a helyedben. Valami fizikai betegség nem állhat a háttérben?

Csak ebben tényleg az a legborzasztóbb, hogy ő nem akar változtatni, pedig gondolom már mondtad neki, hogy ennek még szétválás is lehet a vége! Tényleg nagyon sajnálom és csak azt tudom kívánni nektek, hogy oldódjon meg valamilyen úton módon ez a dolog, mert azért a végtelenségig tényleg nem lehet hagyni ha már ennyi mindent megpróbáltatok, hiszen a babának sem lesz jó olyan szülőkkel élni, akik boldogtalanok és csak megvannak egymás mellett őmiatta. Szóval tényleg első a kapcsolat megmentése, de bizonyára vannak helyzetek, amikor már nem lehet mit tenni, akkor viszont kár erőltetni. Remélem nem fogtok odáig eljutni és kilábaltok ebből!Kívánom nektek!

2011. szept. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

nem baj ha megkérdezem hogy

a gyerkőcöt szereti?

jó apa?

2011. szept. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!