Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valami nagyon nem oké ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami nagyon nem oké ebben a kapcsolatban! Mit lehetne tenni? Van még értelme?

Figyelt kérdés

3hónapja vagyunk együtt a barátommal.

Olyan fura lett.Lehet hogy hülye vagyok ennyin kiakadok, csak rosszul esik.

Na vannak fent közös képeink meg egymásról képeink közösségi oldalon.

Na és eddig közös kép volt a legelején vagy 3 darab aztán rólam is volt stb. aztán ő aztán az apja kocsija -_-

Na de most fordult a kocka.Hmm a kocsi legelöl,aztán ő aztán közös aztán én.kicsit rosszul esik.Nem is kicsit nagyon.Mert ha az elején így lett volna nem érdekelt volna.De most nekem úgy tűnt hogy már nem is szeret igazán.


2010. okt. 17. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:
hány éves vagy 15? nem kéne ilyenen kiakadni :D
2010. okt. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
18 de olyan fura mintha akkor jobban szeretett volna.
2010. okt. 17. 12:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Omg.. komolyan ennyi a legnagyobb problémád? Én a párommal még közös képeket se rakunk fel, mert nem mutogatjuk másoknak, hogy bebeee, van párom! Egymásnak vagyunk, nem a világnak. Akit nagyon érdekel, az úgy is megtudja. Nem titkolom, de nem is kürtölöm szét. minek?
2010. okt. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
úristen :D erre inkább nem irok többet :D
2010. okt. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jó neked h csak ennyi bajod van.. Egyébként nyugi, ezzel semmi gáz nincs, nem szedte le a képeteket, meg semmi ilyesmi, szóval....nyugi. Akkor idegeskedj ha egy másik csajról tesz fel képeket.
2010. okt. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!