Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van akinek bejön ha egy duci...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van akinek bejön ha egy duci lány szeret enni és nem is akar lefogyni?

Figyelt kérdés

Sokáig nyomás alatt voltam, a család, a barátnők, a volt barátom. Hogy duci vagyok és fogyjak. És sokat próbáltam diétázni is, néha le is ment pár kiló, de állandóan ez volt a téma.


És most hogy a pasim kidobott, átszakadt valami. Annyit eszek és akkor amikor csak jólesik. Hízom. És csakazért sem fogok fogyózni.


Tudom, hogy szinte minden srácnak igénytelen ez. De én most már nem akarok másnak megfelelni. Van akit ez nem zavar?


19/L



2017. okt. 25. 11:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
24%

Mindenkit aki nem duci.

Sumoland-en valszeg senkit nem fog zavarni.

2017. okt. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
69%
Engem nem zavar, ha egy lány duci vagy kövér, amíg nálam nem lesz nagyobb.
2017. okt. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
60%
A normális testzsírszázalék a Te érdeked. A Te egészséged a tét. A túlsúlyos emberek nagyobb eséllyel lesznek cukorbetegek, nagyobb eséllyel alakulnak ki szív-és érrendszeri problémák. Az ízületeidet is a kelleténél jobban terheled. Előbb-utóbb pokoli fájdalmaid lesznek a derekadban, lábadban. A helytelen táplálkozás miatt nem viszel be elég vitamint, ásványi anyagot, cukorból viszont jóval többet eszel a kelleténél. Ez fáradékonyságot, koncentrációs zavarokat okoz. Az teljesen rendben van, hogy szeretsz enni. A kérdés, hogy mit és mennyit eszel.
2017. okt. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
44%

De akkor te se várd, hogy egy atléta testalkatú férfi harcoljon a kegyeidért :)


Én nem mondanám magam ducinak, de van rajtam némi felesleg és minden energiámmal azon vagyok, hogy ledolgozzam, persze semmi féle drasztikus dolog. Hetente párszor sportolok, de van, hogy elmarad egy hét, de akkor nyilván nem is kell annyit enni és inkább félre teszem a felesleges kalóriát.


A kaja nem old meg semmit, keress valami hobbit.


És a kérdésedre válaszolva, vannak akiket ez nem zavar.

2017. okt. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%
Nálam ez nem számít semmit. :)
2017. okt. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem is kell másnak megfelelni csak is saját magadnak, épp ezért kell elgondolkodnod a diétán. Nem másnak számít a te egészséged.

Szerintem most nem a párkapcsolaton kellene gondolkodnod, adj időt magadnak az előzőn túl lenni, és ha túl vagy a bánatodon akkor jöhet a fogyókúra, abból adódóan jön az önbizalom majd abból egy jó kapcsolat.

Sok sikert!

2017. okt. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez speciel nem jön be, mert szeretek a testemmel foglalkozni, az én egészségem a tét.


Mondjuk nem is zavarna amíg mozognál is valamit. Szerintem nem jó diétákat választotál, ha így megutáltad.


A lényeg úgy is, hogy érezd jól magad a bőrödben.

2017. okt. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
32%

Ez kicsit olyan mint amikor egy terhes/várandós/állapotos nő feljogosítva érzi magát a terhessége által hogy zabáljon, hiszen végülis mindegy h mekkorára nő, majd leadja címszó.


Aztán csodálkozik rajta, hogy az nem is megy olyan gyorsan, vagy kitágult a bőre és hiába adja le, marad a lógó bőr, striák stb és guglizza naphosszat a műtéti rendbehozatal lehetőségeit.

Szóval simán el tudom képzelni h neked MOST ez jó vagy letojod h mi lesz holnap, de érdemes abba belegondolni h sem az egészséged, sem a későbbi éned nem fogja ezt meghálálni, ha egyszer mégis rájössz h ez a duci lány már a múlté. Legjobb most nem szétfolyni, aztán husika még mindig lehetsz és biztos van aki elfogad igy vagy 50kilóval többel is, de ha valaha akarsz még karcsú lenni, akkor nem zabálsz.

2017. okt. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
21%

Biztos sokaknak bejön.


Én azért nem kezdenék ducival, mert aki még arra sem képes hogy a saját egészségére figyeljen, attól mégis mit lehet várni az élet egyéb területein?

2017. okt. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
58%

Igen, én például szeretem a duci lányokat, és szeretem nézni, ahogy (sokat) esznek, hízás sem probléma :). Ez egy választás, egy preferencia a részemről és a lányok részéről is, aki mást mond, az hazudik.


Látom a "health concern trolling" szépen megy az itt egybegyűlteknek. Valóban vannak egészségügyi kockázatok, de ez sok tényezőtől (életkor, család, stressz, genetika és még sorolhatnám) függ. Ismerek olyan nőt, aki közel a 40-hez, 150 kiló és kutya baja :D.

Amúgy ha szeretnél beszélgetni erről a témáról, kedves Kérdező, akkor itt vagyok.

25/F

2017. okt. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!