Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az oka, hogy a külföldi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka, hogy a külföldi férfiak nem olyan kritikusak?

Figyelt kérdés

Itt néha ledöbbenek az olyan válaszokon, hogy a póthaj, mellplasztika, ajakfeltöltés, fitness külső ma már alap kéne legyen, ahogy a kihívó ruhák is, de emellé legyen intelligens is a nő, és lehetőleg ne egy r.b.nc. De nem árt, ha úgy néz ki.

Évek óta külföldön élek, sokfelé jártam már, sok embert ismerek.

Míg odahaza az itteni válaszok alapján csak átlagos aljának, átlag alattinak tartanának (fiatalon költöztem el, nem voltak párkapcsolataim otthon), addig a külföldiek többnyire szépnek szoktak tartani. Pedig nincs rajtam semmi kihívó vagy mű.


Illetve máig nem értem, amikor itt igénytelennek bélyegzik a német nőket, nekem ponthogy nagyon tetszik, hogy természetesen néznek ki, visszafogottan sminkelnek, nem akarnak túlzásba vinni semmit.


Német, dél-amerikai, indiai, orosz, török, horvát és még néhány más nemzetiségű ismerősöm, haverom, barátom volt, akik kifejezetten szépnek tartottak.


2017. nov. 13. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Magyarország.
2017. nov. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Napi rinya
2017. nov. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Én meg pont hogy azt olvasom a válaszokban, hogy általában nem tetszik a férfiaknak a póthaj, mellplasztika, ajakfeltöltés. Legtöbben a természetes nőket preferálják. Fitness test mondjuk más kérdés, az szerintem sok embernek nagyon bejön, de a mű dolgoktól inkább irtóznak.
2017. nov. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Sunshinedoll ***** válasza:
80%
Szerintem itt nem nagyon bírják a "mű" dolgokat, de egyébként ne a gyk-s színvonalból indulj ki. ebben a kategóriában a pasik fele csak az anyjuk punciját látta testközelből :D
2017. nov. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#3: +1
2017. nov. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Itthon a szappanopera színésznő külső, a "klasszikus" női szépség az ideál, a házias, de okos nő. Nyugatabbra tőlünk pedig elég a természetes ápoltság.

[link]

Pl. hasonló stílussal otthon cseszeget a családom, itt pedig teljesen divatos lánynak számítok.

2017. nov. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyrészt nem igaz a kérdésedben található feltételezés már eleve.

Másrészt az itthoni infókat egy fórumról, idegenektől vetted, a külföldiektől származókat ismerősöktől szerezted. Ha valóban van különbség a vélemények között, az ebből adódik (anonim fórumozók vs. személyes ismerősök), nem abból, hogy honnan származnak.

2017. nov. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!