Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom elment külföldre dolgozi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom elment külföldre dolgozik, kéthavonta jár haza. Nagyon hiányzik, félek a kapcsolatnak vége lesz így. Milyen tanácsot tudtok adni?

Figyelt kérdés
2017. nov. 13. 22:26
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
3%
Szerető.
2017. nov. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
0%
Keress másik kapcsolatot vagy menj ki te is külföldre! Meg fog csalni idővel, aztán egy az egyben megmondja, hogy itt a vége, ennyi volt.
2017. nov. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
7%
Egyértelmű szerető, ha nem akarsz megőrülni.
2017. nov. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Minek jöttél össze vele ha csak 2 havonta taliztok? :D
2017. nov. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
ez komoly??? szerető, meg megcsal.... én biztos nem csalnám meg, és szerető em kell, mert őt szeretem, ez olyan fura a mai világban?
2017. nov. 13. 22:32
 6/27 A kérdező kommentje:
négyes, nem most jöttem össze vele, most ment ki dolgozni
2017. nov. 13. 22:33
 7/27 anonim ***** válasza:
21%

komoly. TE komolyan olyan naíva vagy hogy 2 hónapig kibírja kufirc nélkül? Ha erre igen a válasz akkor most fordulok fel...

Az ilyen férfiaknak helyben van "csajuk". Kivétel nélkül.

korotokat szabad tudni?

2017. nov. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem világos, hogy hosszútávon ez így nem fog működni.
2017. nov. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
8%

Hagyjátok, a Kérdező naiv, nem hallgat ránk.


Majd megtapasztalja a saját kárán, hogy ennek a kapcsolatnak nincs jövője.

2017. nov. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
de miből gondoljátok? miattunk ment ki, hogy rakjuk össze a pénzt, és haza küldi. majd megyek ki hozzá én is, ez most tényleg ennyire hihetetlen? ennyire nem vár meg valakit egy embert akit nagyon szeret?? nem is értem, nem vagyok naiv
2017. nov. 13. 22:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!