Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jön haza a gyerek apja külföld...

Jön haza a gyerek apja külföldről hosszú idő után. én közben gyed alatt megváltoztam. Vége lesz?

Figyelt kérdés

nem vagyok már az a lány, akivel élt.(vidám, éljünk a mának típus)

hanem felelősségteljes anya és nő lettem, kicsit konzervatív is, relatíve szigorú napirend és szabályok szerint élve, a holnaptól (mivel nincs munkám még)görcsösen aggódva, soha nem tudok nevetni, mosolyogni, csak a gyermekemnek, de alapvetően zárkózott lettem és nem hiányzik a szexuális élet sem, és nincs erőm se már körömlakkozni, meg a csili vili kiegészítőkhöz sem, mint anno, átmentem amolyan natur természetesbe, akit kb senki nem vesz észre ha szembejön.

mivel jön haza, tele vagyok feszültséggel ez miatt. ezért nem is várom úgy érze ne is jöjjön...

de igazából szeretem a szívemben őt.

de szóval eddig remeteként élek, azt sem tudom miről beszélgessek vele...

neten úgy ahogy mennek formális beszélgetések köztünk, ő úgy tűnik féltékeny, szóval mintha inkább birtoklási vágy lenne is csak az ő részéről nem tiszta szeretet/szerelem..


próbáltam már készülni erre, neki álltam sportolni, felvenni a kapcsolatot bnőkkel, hogy legalább társasági életet éljek és szépíteni magamon, hogy valahol visszakapjam régi önmagam ideig-óráig ment is, de nem állandósult, újra szürke egér lettem.

(amúgy hiányzik is nekem a régi énem. néha úgy tűnik, mintha önmagamnak egy új reinkarnációja lennék élhetetlenebb kiadásban)


most mi lesz így?

mit csináljak?


2015. okt. 15. 14:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/76 anonim ***** válasza:
100%
mégis meddig volt kint?
2015. okt. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/76 A kérdező kommentje:

1,5 év

gyerek születés környéén ment ki

2015. okt. 15. 14:17
 3/76 anonim ***** válasza:
91%
azért gondolhatta hogy ha te most egyedül maradsz a kicsivel és neked kell mindent intézni, nem a körömlakkozás lesz a legfontosabb.
2015. okt. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/76 anonim ***** válasza:
89%

Milyen gyakran találkoztatok ez alatt a másfél év alatt? Előtte mennyi ideig voltatok együtt? Ezek szerint másfél évig te egyedülálló anyuka voltál olyan értelemben, hogy minden rád hárult. Hát elhiszem, hogy nagy változás lesz ez neki, de ketten vállaltátok ezt a gyereket.

Szerintem most ne a rossz oldalát nézd a dolognak, hanem próbálj meg örülni annak, hogy itthon lesz, egy csomó terhet levehet a válladról, és akkor majd könnyebben tudsz őszintén örülni.

A szürke egér dolgot meg felejtsd el. Nem egér vagy, hanem anyuka, változott az életed, de attól még nem lettél rosszabb.

2015. okt. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/76 anonim ***** válasza:
97%

TArtottátok a kapcsolatot nem?

Csak nem a szomszéd galaxisba ment dolgozni.

Nem mellékest a férfiak sem egybitesek, fel fogja fogni, hogy a pici miatt változtál.

Az viszont jó, ha meg tudod oldani a sportot, szépítkezési dolgokat gyerek mellett, csak ne ess túlzásba.

NAgyon sok olyaqn anyukát látok, akire azt hiszem hogy inkább babysitter, mint a gyerek anyja, de olyan leharcolt, zsíroshajú, macinacis nőt is látok. A középutat találd meg.

2015. okt. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/76 A kérdező kommentje:

semennyit nem találkoztunk ez idő alatt (hál ég, legalább addig nem kellett magam strapálnom neki)


teljesen kicserélődtem egy aggastyán "nőre", vagy mire.

ő meg azt hiszi itt pörög az élet haverok, buli, fanta, hiába írom, hogy csak a gondok vannak és csak azért nem ugrok ki az ablakon mert egy gyerek számít rám.

2015. okt. 15. 14:26
 7/76 A kérdező kommentje:

a sporttal, meg szépítkezéssel nem az a baj, hogy nem tudom megoldani, hanem az affinitás hozzá, az veszett el belőlem.

megcsinálom én, de nem vagyok erre képes naponta és minden órában "friss husiként" tündökölni..

2015. okt. 15. 14:28
 8/76 anonim ***** válasza:
32%

legalább addig nem kellett magam strapálnom neki

- ?


majd ha hazajön akkor szépen rájön, hogy egy gyerek mellett nem a buli a legfontosabb. őszintén, ő könnyen beszél, hisz mintha nem is lenne családja

2015. okt. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/76 anonim ***** válasza:
71%
Aki azt várja el, hogy minden órában friss husiként tündököljek, elbeszélgetnék vele...
2015. okt. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/76 A kérdező kommentje:
olyasmire értettem, hogy éjszakai kelések, a gyerekkel a folyamatos mindenhova ugrálások, aggódások végett, örültem, hogy nem kell még a főzéssel, vagy ágyjelenetekkel, szórakoztatásával is vacakolnom
2015. okt. 15. 14:39
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!