Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Járt már így valaki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járt már így valaki?

Figyelt kérdés
Kölcsönös a szimpátia, de annyira zavarban vannak egymás társaságában, hogy inkább megbántják a másikat, menekülnek tőle, de közben meg állandóan egymást keresik, és soha nem bírnak össze jönni. Inkább szenvednek.

2017. nov. 14. 08:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Megcsókolod és megvan oldva az ügy.
2017. nov. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Ennek marha sok értelme van akkor. Hány évesek? Tiszta dedó.
2017. nov. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyesmi, meg se mertünk szinte szólalni egymás mellett, de ilyen még tinikoromban volt, felnőtt emberek ne legyenek már ilyen szerencsétlenek :D
2017. nov. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Igen. Az első nagy szerelmem, akivel sosem tudtam összejönni. Pedig volt 5 évünk rá. Jules Renard egyik idézete jutott eszembe: " Amit nem kaphatunk meg, azt örökké szeretjük." Nagyon igaz! A kérdés, hogy ti is így maradtok- e?
2017. nov. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Kedves 4-es válaszoló!


Köszönöm, hogy nem oktattál ki, tudom én, hogy nem felnőtt viselkedés ez, de nagyon nehéz a közelében lennem és úgy látom neki is az enyémben. Mi még "csak" 2 éve vagyunk így, és nem tudom legyőzni ezt a zavarodottságot. Néha mindkettőnket frusztrál, meg is haragszunk egymásra, de ne tudjuk elengedni, valami hajt minket...én már nem is tudom mi ez. Sosem jártam így. Mindketten magabiztos, jó beszélőkével megáldott, intelligens emberek vagyunk...és szerintem engem még senki nem hozott zavarba:)

2017. nov. 14. 08:56
 6/11 anonim ***** válasza:
48%
Van ilyen, hogy testileg vonzódsz valakihez, de szellemileg nem tudtok egy hullámhosszra kerülni, ezért sóvárogsz utána, de közben meg sosem fog elmúlni ez a zavarodottság. Ördögi kör, csak magadat kínzod, ha nem keresel mást.
2017. nov. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Tinikorban előferdül.
2017. nov. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ördögi kör az igaz, de ezt egyszerűen csak meg kell törni. Mond el neki őszintén mit gondolsz és a dolog máris elmozdul valamilyen irányba. Azért vagytok zavarban, mert mindketten magatokba fojtjátok a dolgokat. Tudatosítsd magadban, hogy ez így nem vezet célra és más megoldást kell keresni hogy közös útra lépjetek, vagy elváljatok egymástól. Ebben így csak felőrlitek egymást, ami hosszabb távon már megöli az érdeklődést és a kölcsönös szimpátiát. Gondolj csak bele hogy lehet szimpatikus valaki úgy, hogy a közelében állandóan zavarban vagy. Át fog fordulni a dolog abba a mederbe amikor már zavarni fog valakit a másik jelenléte és így a szimpátia is elmúlik...
2017. nov. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%
Ha szemelyesen nem megy akkor irjatok le egymasnak a dolgokat meg azokat amit ereztek, beszeljetek meg hogy mit akartok, majd ha talalkoztok akkor a megbeszeltem alapjan viselkedjetek. Mi ertelme van annak hogy egymas utan sovarogtok de 2 eve nem jutottatok még egyrol a kettore?
2017. nov. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Tizenevesen elofordult egyszer.

2 ev alatt nem tortent semmi? Mert ha a masik fel sem lep, akkor annyira nem akar a masiktol komolyat. Neha "elzavarog" mellette, o meg bekepzeli, hogy o azert ilyen, mert annyira szerelmes.

Engem is tenyleg erdekelne, hogy hany evesek az illetok. Nagyon tinidramanak tunik.

2017. nov. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!