Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megharagudnál a párodra ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megharagudnál a párodra ha véletlen rájönnél, járt a volt feleségénél polcot szerelni?

Figyelt kérdés
A nőről tudni kell hogy sokáig megpróbálta visszaszerezni a páromat mert rájött hogy mégis kell neki. (Pár éve egy másik pasiért dobta) Átlátszó csip csup ürügyekkel is próbálkozott, de sokszor a gyerek miatt hívogatta. Vett egy falra szerelhető polcot és a páromat kérte meg felszerelni. Én ezt ma tudtam meg véletlen és elég rosszul esett. A kapcsolatunk nagyon jó, de ilyenkor mérges leszek... Féltékeny vagyok ezt tudja, nyilván nem akarta hogy mérges legyek érte, de eleve, mi a fenéért kell segíteni, nem is a gyerek polcáról volt szó. Van a nőnek pasija, apja, szomszédja, kicsit direkt, hogy pont a páromat hívta.
2017. máj. 22. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Inkább az a kérdés, hogy miért nem mondta el neked és ha látja hogy féltékeny vagy akkor miért tartja a kapcsolatot a nővel?
2017. máj. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Első, ha van gyerek, akkor már nyilván miatta is valamiféle kontaktba maradnak.


Kérdező, gondolom azért nem mondta el, mert féltékeny típus vagy és nem akart feszültséget otthon, persze ez így most még rosszabb...


Vannak naiv jólelkű emberek, lehet ő is ilyen, én ilyen vagyok például, és segít hogy ha megkérik.


Neked kell ismerned, hogy titokban kavarna-e az asszonnyal vagy bízhatsz benne.

2017. máj. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Én meg ,és ki is osztanám. Te meg menj át ,akkor ennyi erővel az exedhez vacsorát főzni...
2017. máj. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nyilván azét nem mondta el, mert tudta, hogy felfújnád.


Nekem a párom el szokta mondani, ha az exe ráír, vagy ő felköszönti, mert nem csinálok belőle ügyet, de van, aki erre megcsalásról, meg "akkor menj vissza hozzá, leszarom"-sértődésbe kezd.

2017. máj. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bezzeg a férj fordított helyzetben kiverné a balhét az tuti...
2017. máj. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!