Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tindert használó férfiak, mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tindert használó férfiak, mi célból haszljátok ezt az alkalmazást?

Figyelt kérdés

Szexpartner keresés, vagy komoly kapcsolat keresés miatt?


Csak az írjon, aki használja, vagy használta.


2017. nov. 15. 12:25
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%

Tudtommal vannak olyan oldalak, amik deklaráltan társkeresők és nem ilyen minimum kétes megítélésűek.

Lehet persze azt mondani, hogy mindenki azt keres egy (eredetileg) szexpartner-keresőn, amit akar, csak hát ugye húsért sem a zöldségeshez megyünk...

2017. nov. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Unaloműzésnek, röhögtem az ostoba nőkön. Bónuszban néha szexeltem egy-két alkalmasabbnak tűnővel.
2017. nov. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

#11 hanem sokkal rosszabb megítélédűek legalább is azoknak akik nyitott szemmel élnek. Parom.hu, elitars, randivonal, és a többinél nincs lejjebb.


Én komoly kapcsola céljából használtam, de amíg nincs komoly sima szex is jó. Sokkal jobban működik mint a fent említett lehúzós, kamuprofilokkal, és botokkal teli oldalak, de egy férfinak ez IS kínszenvedés.

2017. nov. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
11# a tinder nem konkrétan szexpartnerkereső, az elittárt meg társairól pedig látszik hogy fogalmad sincs.
2017. nov. 15. 15:13
 15/22 anonim ***** válasza:
47%
14: De. A Tinder kifejezetten szexpartnerkereső. Abból is az alkalmi, utána soha nem látjuk egymást fajtára van specializálva, erre tervezték az egész alkalmazást.
2017. nov. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
77%
Kirakott csöccsel komoly kapcsolatot keresek a kedvencem a Tinderről. Szóval inkább a következő nyaralásom tervezéséhez használom, nem ismerkedésre...
2017. nov. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
36%
Őszintén szólva szexpartnert keresek. Sajnos nem jött még össze, egyszerűen a legtöbb lány nem hajlandó erre, mivel a nőknek érzelmek és lelki cirógatás kell a szexhez nekem pedig szex és kész. Ezért jobb inkább valami buliba/fesztiválon ismerkedni ott nagyobb valószínüséggel találsz be olyan csajokat mint te magad akik csak dugni akarnak mindenféle kötöttség és nyavajgás nélkül. Az már jött be többször, tinder meg nem. Csók stb már volt de mikor a 3-4ik randin közli, hogy jaj hát ő komoly kapcsolatot akar mégis akkor többet inkább nem keresem. A magyarok nem érettek erre vagy nemtudom :D
2017. nov. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

11:


Az internetes társkeresőket a fiatal huszonéves korosztály (amibe a kérdező is tartozik) nagyon minimálisan használja csak.

2017. nov. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
64%

Komoly miatt, vagy akár csak beszélgetni. Csak szexet én nem keresek, nem vagyok az a típus, de ettől még használhatom az appot, és majd a másik féllel együtt eldöntjük, hogy mi lesz. Mondjuk eddig semmi :D


Vannak néhányan, akikben komoly lelki törést okoz, hogy nem mindenki szexpartnerkeresőnek használja, pedig régen egyszer valaki azt mondta, hogy az, és szegénykék nem tudnak mit kezdeni a helyzettel, ezért inkább minden hasonló kérdésnél ütik az asztalt, hogy dehát. Őket azért sajnálom, rossz lehet ilyen gyenge idegzettel élni.

2017. nov. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Akár szexpartnerre akár tartós kapcsolatra nyitott voltam, de végül tartós kapcsolat lett belőle, 3/4 évig voltunk együtt. Volt egy akivel csak egyszer szexeltünk, de ott sem az volt kimondottan a cél, csak közben rájöttem, hogy mégse jó. 44F
2017. nov. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!