Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha olyan emberbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha olyan emberbe vagyok szerelmes akit már elveszítettem és tudom, hogy nem lehetünk többé együtt?

Figyelt kérdés
2017. nov. 15. 20:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Semmit. Foglald le magad mással.
2017. nov. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért veszítetted el?
2017. nov. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tanulj a hibáidból!
2017. nov. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy most úgy érzed, hogy ő volt számodra a megfelelő ember. Figyelj: ha szakítottatok, akkor ez valószínűleg nem így van.


Majd boldog leszel mással.

Éld az életed addig is!


22/N

2017. nov. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Meghalt?
2017. nov. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Miért vesztetted el?
2017. nov. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Keress olyan srácot aki megbecsül aki igazán szeret akinek te vagy a mindene aki tesz érted aki tervez veled mert határozott.. aki áldozatot hoz érted aki meglep téged ha teheti és boldoggá akar tenni.
2017. nov. 16. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Foglald el magad, helyezd értelmi alapra (vezesd le, indokold meg), fogadd el, dolgozd fel, felejtsd el.
2017. nov. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

engedj közel magadhoz egy olyan embert aki tényleg szeret ha van jót tenne neked egy környezetváltozás vagy ilyesmi.


Ismerjétek meg egymást de őszintén sőt beszéld ki magad tudom nem a legjobb téma de utánna mind akettőtöknek könnyebb lesz és nem lesz az aza alattomos feszültség benned hogy nem vagy őszinte ha van iulyen ember aki ezt megérti az már nagy szó.


Ha nincsen akkor szép lassan ismerkedned kell. Nem jó megoldás a bezárkózás vagy az ha belebetegedsz ebbe.


Gondolj arra hogy ezután már csak jobb jöhet és el is fog jönni

2017. nov. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!