Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt? Nem értem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Nem értem a férfi logikát

Figyelt kérdés
Exemmel nagyon rég nem találkoztunk és beszéltünk, de pár hónapja egy munkahelyre kerültünk. Elég jóban lettünk mondhatni baráti lett a kapcsolat köztünk. Elmondta, hogy már a szakítás után (ő szakított majd 2 év után) két héttel nagyon megbánta és legszivesebben visszacsinálta volna. Én évekig vártam titkon, hogy megkeressen (én azért nem kerestem, mert ln bántottam meg és azt hittem haragszik rám) erre most közel 5 év után, mondta ezt, hogy mennyire megbánta és a mai napig én vagyok számára a legcsosálatosabb nő és soha nem tud elfelejteni, mikor számon kértem, hogy akkor miért nem keresett az volt a válasz, hogy ha már így alakult vegyem úgy, hogy most itt van és keresett. Becsábít túlórázni, hogy többet tudjunk beszélgetni, mert olyankor minden nyugisabb. Amikor csak tud hétköznap is odajön beszélgetni, célozgat stb. Erre tegnap szemtanúja lettem ahogy egy másik nőt ölelget, mikor rákérdeztem viccesen, hogy mi van köztük megkaptam, hogy csak nem féltékeny vagyok? És elterelte a témát. Egyszerűen nem tudom már hova tenni a viselkedését. Ti mit gondoltok?
2017. nov. 16. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem számít, hogy mit mond, csak a viselkedése. (és most nem a másik nõ ölelgetésére gondolok, hanem arra, hogy évekig várattat)

Ha csak a közös munkahely hatására közeledik, eddig nem jutottál eszébe, akkor nem lehet valaki komoly, de te elég naív lehetsz, ha ezt komolyra veszed.

Mire vártál évekig? Gondolom a mostani udvarlása sem valami nagy durranás. Mirõl beszélgettek? CSAK beszélgettek, semmi egyébb? Ha ez kapcsolat is, vagy nem tudom minek nevezzem, akkor eléggé csiga léptekkel halad. Nekem nem lenne türelmem ehhez, nem figyelnék erre a pasira, nem habzsolnám minden szavát, amivel be akar etetni.

2017. nov. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak meg akar dugni. Annyira nyilvánvaló. Ne dőlj be neki!
2017. nov. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak hülyít.
2017. nov. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, hogy már RÉG túl kellett volna lépned rajta, de most kb. rögtön.


Csak hülyít és dugni akar veled, nem egyértelmű?!

2017. nov. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!