Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ki érti ezt a férfi logikát?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki érti ezt a férfi logikát?

Figyelt kérdés
A randi szuperül sikerült, teljesen lelkes volt, hogy alig várja, hogy újra találkozzunk, majdnem lekéste az utolsó buszát, annyira bele voltunk mélyülve a beszélgetésbe, erre nem keresett azóta. Több, mint egy hete. Utcán összefutottunk ma, de csak messziről láttuk egymást, és mosolygott, integetett.
2015. okt. 19. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, én is jártam így... még csók is volt, nem keresett, végül ráírtam. Nem értette miért gondoltam folytatást...

szerintem tapló dolog. Ha nem akar tőled valamit, azt is illik megmondani. Mondjuk rosszul sikerült randik után, volt hogy nem kerestek... mármint érezték, hogy nem, és kész, vagy én se nekik, és az úgy volt jó.

2015. okt. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ehhez milyen logika kell?

Lehet, hogy sorodra kell varnod, de lehet, ugy tunik minddnkeppen gerinctelen az embered.

2015. okt. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kedves 2-es mert ha valaki olyan jól érzi magát a másikkal, hogy majdnem az utolsó buszt is lekési, ott a másik egyértelmű folytatást várna.

Kérdező, az is lehet, hogy családi gondjai adódtak, még ne mondj le róla. Ha még 1 hétig nem jelentkezik, írj rá, hogy akar-e folytatást.

2015. okt. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
még az is opció lehet, hogy tesztel, vajon rá írsz e Te hamarabb?? én is próbálkoztam már ilyesmivel, hogy megbizonyosodjam róla, hogy tényleg kellek neki
2015. okt. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem bántásból mondom a kérdezőnek, de az is elképzelhető, hogy bár tényleg nagyon jól érezte magát veled, de nem érzi azt a bizonyos szikrát és azért nem keres.


Aki meg azt írja, hogy "még csók is volt" - Sajnos a pasik részéről nem feltétlenül van érzelmi töltete egy csóknak.

2015. okt. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem csajok, induljatok ki csak magatokból...egy randi után, ha bármilyen oknál fogva nem akartok semmit a másiktól, megírjátok neki sms vagy email üzenetben, hogy: "Kedves Pista, nagyon jól éreztem magam veled, de sajnos nem akarok semmilyen folytatást veled. Ennek oka: (200 pontozott vonal tetszőlegesen kitöltendő)"

Ugye ezt ti sem gondoljátok komolyan?

2015. okt. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!