Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kapcsolati problemak jellegu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolati problemak jellegu gondok szexkapcsolatban? Volt mar valakinel?

Figyelt kérdés

Ugyan olyan nezetelteresek, feltekenykedesek, szakitasok , kibekulesek mint egy kapcsolatban. Annyi mindent atveszelt mar ez a szexkapcsolat hogy butan erzem igy nevezni, pedig csak az.

Valaki volt mar hasonlo helyzetben?



2017. nov. 16. 19:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. nov. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
De aruld mar el minek nevezitek szexkapcsolatnak a normal kapcsolatotokat? Feltekenykedes...? Miről beszelunk?!
2017. nov. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Diavolino44 ***** válasza:
Ennek pont az kellene a lenyege a legyen, hogy azert vagytok egyutt, mert a szex az jo, s a kellemes idot toltitek eggyutt. Ha veszekedes, feltekenykedes van benne, az nem szexkapcsolat, hanem kapcsolat. Ha nekem ilyen feljonne, egybol mondanam, hogy bocs, de azert vagyunk egyutt, mert ez a kis ido amit egyutt toltunk fel kell, hogy toltson minket, szoval, koszonom az eddig eltoltott idot, s sok szerencset, de nekem ez igy nem megy.
2017. nov. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Gyakorlatilg csak szexkapcsolat. Reszemrol lehetne tobb, az overol nem, mondjuk a feltekeny pl O kettonkkozul stb..:D
2017. nov. 16. 19:28
 5/9 A kérdező kommentje:
Tobb mint 1 eve tart. Mar azt hiszem 3x voltunk ugy hogy befejezuk, aztan sose sikerul, kb 2 hetig tartott mind 3x.
2017. nov. 16. 19:31
 6/9 anonim ***** válasza:

Nézeteltérések voltak vagy olyan hogy megbeszéltük, hogy vége de aztán mégis folytattuk, ilyenek azért vannak benne. Féltékenykedés nálunk nem volt, de én rendes kapcsolatban se vagyok féltékeny típus. Ettől függetlenül, hogy párkapcsolat jellegű problémák is voltak én ugyanúgy szexkapcsolatnak hívnám a dolgot, nem értem miért lenne buta ez az elnevezés.


Amúgy lehet tévedek, de inkább olyan, mintha te direkt akarnál ebbe többet belelátni. Írtad, hogy többet akarnál tőle és olyan mintha most a jeleket keresnéd, hogy lehet ebből rendes kapcsolat. Biztos azért nem fejeztük eddig be egyszer se, azért féltékeny, azért vannak kapcsolatra jellemző problémák, annyi mindenen átment a kapcsolat.... nem biztos, hogy ezt így jó folytatni, mert ha neki ez tényleg csak egy szexkapcsolat de te ennyire többet akarsz ebbe látni a végén csúnyán koppanhatsz.

2017. nov. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Koszonom utolso!:)

Nem gondolom hogy tulzok.

Teljes mertekbe kapcsolat hangulata van a dolognak megsem az.

Igen ahogy irtam O nem szeretne tobbet ahogy elmondta, ezert tartom szexkapcsolatnak a dolgot meg mindig. Viszont ettol fuggetlenul a viselkedese mas. Pl szeretne ha megismernem a szuleit, tobbszor elmondta hogy nem akar ismerkedni miattam, hozza se birna erni mas lanyhoz. stb.. Nagyon sok minden van, ezert is vagyok belezavarodva es probalok itt valaszokat keresni:)

2017. nov. 16. 19:45
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne bonyolítsd fölöslegesen! Inkább döntsétek el egyértelmūen, hogy mit jelent ez mindkettõtök számára, tegyétek világossá, hogy ki-ki hogy tekint erre a kapcsolatra, mit szeretne, mi a szándéka. Nem kell túl-elemezni, inkább egymással szemben öszintének lenni, hisz ti írányítjátok a kapcsolat mikéntjét, ti döntitek el, hogy mi az.


Volt ilyen kapcsolatom, eleinte komolytalannak tūnt, de a partnerem SOSEM mondta, hogy csak szex-kapcsolatként tekint erre, világosan kifejezte egy idõ után, hogy jelentek is neki valamit.

2017. nov. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen. Tisztázzuk, követelődző lett, s két év után csúnya vége.

Ha érdekelnek részletek, írj!

2017. nov. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!