Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleolvastam a párom facebook...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleolvastam a párom facebook üzeneteibe, és megtudtam, hogy egy ideig szexkapcsolatban volt az exével. Most aggódok, mit gondoljak?

Figyelt kérdés

Mielőtt megkapnám a leoltásokat, tudod, hogy rossz, amit tettem, és soha nem szoktam kutakodni privát dolgaiban, egyszerűen megláttam véletlenül (amikor ő ült a gép előtt), hogy írt neki az excsaja. Egyszerűen nem hagyott nyugodni a dolog... ismétlem, tudom, hogy gusztustalan, amit tettem (nem is tenném meg mégegyszer), de rettentően szeretem őt, és bántott kicsit a dolog.



A lány egyébként félreértésből írt neki, de visszaolvasgattam üziket... már 2 éve szakítottak, előtte 2 évig voltak együtt. Mi lassan fél éve...

Szóval, szakításuk után még néha összejártak dugni, ami egyébként alapból meglepett engem, mert ezt a szituációt kifejezettem nem szeretem. Nem sikerült kivennem, akkor is összejártak-e még, amikor mi megismerkedtünk 9 hónapja, de előtte kb. 2 hónappal még igen.


És olyan dolgokat írt a lánynak, amiket nekem soha nem szokot... mármint szexuális téren. Hogy mennyire kívánja a testét, mennyire várja már, hogy jól megd*hassa, hogy reméli, meztelenül várja őt... köztünk jó a szex, én azt érzem, hogy szereti is engem igazán, de sosem mond ilyeneket...

Mióta ezt láttam, azóta félek, hogy én talán nem is vagyok elég neki, nem annyira megfelelő, mint a volt barátnője....hogy engem nem kíván annyira, mint egykor őt. Próbálom magam azzal nyugtatni, hogy ha komolyabbat akart volna, akkor nem szakít vele, és hogy csak az alapvető szexuális vágyait élte ki a lánnyal... de mégis, mindig ott az a hülye aggodalom - mert nekem sosem mond ilyeneket...


Mi a véleményetek?


2012. okt. 8. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogy téged szeret, magadért, mindenért, a belsődért, a külsődért, őt meg azt hitte szerette, azért, mert volt kivel d*gni egy jót. Nem zavarna, ha mindig csak ilyeneket írna és nem is beszélnétek rendesen?
2012. okt. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%
Hogy a f@sznak kell beleolvasni más magánbeszélgetéseibe. Ha szeretne nem csalna meg, ha szeretnéd akkor megbíznál benne. Ennyi :)
2012. okt. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ami előtted történt, ahhoz nincs közöd. Olyan értelemben, hogy beleolvastál, ami nem szép dolog - bár én őszintén nem értem mit izgulnak ezen az emberek, de tényleg mégiscsak magánlevelezés - de nem igazán akadhatsz ki olyasmin, ami előtted volt. Ha jól értem nem csalt meg, csak amíg nem volt senkije, addig volt ez a kavarás.

Engem is irritálna, ha valaki számon kérne azért, ami előtte történt, és semmi köze hozzá. (Ha emiatt lenne HIV fertőzött vagy valami, nyilván, de ez olyan... semmi szerintem. Sokan szexelnek az exel szakítás után)


Valamiért veled van együtt. Nem véletlenül. Ha nem érezné jól magát, megmondaná szerintem.


21L

2012. okt. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A szex jó volt vele, egyéb dolgok meg nem működtek. Ezért szakítottak, ez logikus. Hát összejárni összejártak utána... Nem tartom túl célravezető dolognak, de nem követtek el bűnt vele.

Veled másmilyen szavakat rakott a szexuális szótáratokba, mert gondolom, másképp alakult a szexuális életetek is, másmilyen igényekkel léptél fel, mint az exe. Lehet, hogy fogalma sincs róla, hogy te is ilyen szavakra vágysz. Ezen lehet segíteni.

2012. okt. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"beleolvastál, ami nem szép dolog - bár én őszintén nem értem mit izgulnak ezen az emberek"


Én nem izgulok emiatt, csak éppen orbitális bunkóságnak tartom. Akkor is, ha csak ártatlan kíváncsiság az oka. A bizalomhiány még gázabb.

2012. okt. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ott mar lottek a bizalomnak. nekem is sok olyan uzenetem van amit az ex baratnojeim vagy csak sex re kellesz partner voltam lanykaknal... es ha meg latna latna is az ido pontot h mikor is kaptam.... minden uzenetem meg van jo is ugy ha kutakodni akar tessek meg a face pass is meg adom neki ha nem bizna bennem a parom, es akk utanna meg latna h csak o van es mas senki...

o is mondta mar h irjam be a kodjat nicsn kedve v epp en ultem a gep elott mondtam h nem sorry nem is akarom tudni meg semmi.... te dolgod nehogy azutn meg gond legyen v mit tudom en fejemhez vagja h biztos kutagodtal nem nem teszem olyat.szal amit az ember nem tud az nem is faj.ha nem nezted volna meg akk happy lennel ennyi 24 F

2012. okt. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha ezen aggódsz, dobd fel valamivel a sexuális életeteket, és nézd meg, mit reagál rá. Nem aggódni kell, cselekedni, amíg van értelme. Ha rákérdez, te csak elgondolkodtál, mivel lehetne feldobni. Várd te is meztelenül vagy mittudomén, neked kell tudni, mire vágyik.
2012. okt. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!