Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy pasi nem valami helyes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi nem valami helyes, de gazdag, akkor ugyanolyan esélyei vannak a nőknél, mint egy nagyon jóképűnek?

Figyelt kérdés

2017. nov. 17. 15:15
 1/9 anonim ***** válasza:

Ami még számít nagyon a gazdagságon és a helyességen kívül, hogy mennyire tökös, magabiztos, jó dumás, bátor, kezdeményező, önbizalommal teli a srác.


Ezen sok minden bukhat. A jó (=nőknek vonzó) belső nem azt jelenti hogy "kedves, jófej, vicces, udvarias", hanem ezeket amiket az előző bekezdésben felsoroltam. Ezek is eléggé fontosak. Viszonylag sok pipogya, töketlen, csendes, visszahúzódó, bátortalan srácot ismerek, akik gazdagok VAGY jól néznek ki, de szerencsétlenek a nőknél, mert belsőre ezek nincsenek meg bennük, amiket legfelül írtam.

2017. nov. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező és 1#, Ti aztán tanulatlanok vagyok.


Általánosítasz.


Csak személyiség számít.

2017. nov. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
De folytasd. Oké, hogy nem olvas el senki egy esszét, többezer karakteres írást, de azért írhatnál többet a gondolataidról. Mert most ugyanazt mondtad, hogy "Ti hülyék vagytok." - Csak kétszer ilyen hosszan, más szavakkal. Fejtsd ki mire gondolsz és esküszöm meghallgatom, elolvasom.
2017. nov. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

#1-nek teljesen igaza van! Végre valaki leírta a lényeget.


Én gazdag és jóképű vagyok, de elég visszahúzódó és nem olyan tökös. Magamban mindig csak csóválom a fejem, amikor itt egyesek leírják, hogy ha gazdag vagy és jóképű, akkor bárkit megkaphatsz.

2017. nov. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Sokan az a baj, hogy összekeverik az emberi jóságot azzal, hogy aki emberileg jó, az biztos a nők számára is vonzó egyben.


Erkölcsös, becsületes, kedves, segítőkész, udvarias - Ezek emberileg pozitív tulajdonságok.


De ez rohadtul nem azt jelenti, hogy aki alapvetően ilyen és ezek nagyon jellemzőek rá, az egyből a nők számára is vonzó lesz. Pedig sokan akik álomvilágban, hollywoodi filmeken vagy disney meséken nőttek fel, szeretnék azt hinni, hogy a kettő ugyanaz. Nem ezek a belső tulajdonságok azok, amik meghatározzák hogy valaki vonzó-e a nők számára, mert a nők érdeklődését, vonzalmát más tulajdonságok keltik fel egy férfi iránt: tökös, magabiztos, jó dumás, bátor, kezdeményező, önbizalommal teli. Függetlenül attól, hogy erkölcsileg milyen ember vagy.


Észrevettétek hogy még a legtöbb filmben is (ahogy a valóságban) nem csak a tökös jófiúnak, hanem a fő gonosznak is csinos, szép nője van? Na és milyen tulajdonságok igazak általában a főgonoszra és a főhősre is? Hát a "tökös, magabiztos, jó dumás, bátor, kezdeményező, önbizalommal teli" - És ezután már mindegy hogy jó vagy rossz ember vagy, lesz nőd, mert ez vonzza a nőket.

2017. nov. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha gazdag (és ezt ki is tudja mutatni, drága ruhákkal, audi, SUV, merci, hasonló prolisznob rongyrázó járművekkel, stb) akkor jobb az esélye hosszú távra mint egy nagyon jóképűnek (aki szintén jól adja elő magát).
2017. nov. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Adott egy 38 éves, jóképű, igényes, übergazdag, nagydumás férfi, aki bármelyik nőről le tudja beszélni a bugyit, és közben egy jólelkű ember. Ennek ellenére még mindig a feleség-keresés fázisában van, az elmúlt években 1-1 éves párkapcsolatai voltak.

Tehát nem, nem befolyásol ez semmit.

Nagyon sokszor elmondtam már az ehhez hasonló kérdéseknél, hogy én ebbe a férfiba eszméletlenül szerelmes voltam, mert imádtam a személyiségét: ahogy a családjáról beszélt, ahogy a munkához állt hozzá, ahogy az emberekkel beszélt. Én soha, még szingli korszakában sem kellettem neki (tudta, hogy hogyan érzek iránta). Nem tudtam, hogy hogy jöjjek ki ebből az egészből. Végül úgy adódott, hogy többször voltunk pár napot együtt külföldön munkaügyben, és ez a környezet rávilágított arra, hogy engem a gazdagságából fakadó kényelmességével ki tudna űzni a világból, az autója szent neki és még 10 métert is autóval megy, a fogyasztói társadalom tipikus példája, akinek státuszszimbólum a legújabb iphone. Mindemellett engem azért is lenézett, hogy otthonról vittem szendvicset, és nem holmi drága étteremben ettem a reptéren. Ezek nekem nagyon nem jönnek be, és rájöttem: teljesen másképp gondolkozunk a pénzről. Teljes volt a kiábrándulás :) Sokkal, de sokkal lényegesebb a személyiség, mint hogy valaki milyen gazdag vagy jóképű. Ezt tényleg higgyétek el, kérlek.

30+/N

2017. nov. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7

Hogy írhatsz egy másik ember nevében így?

2017. nov. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8-as, nem értem a kérdésed. Milyen másik ember nevében írok?
2017. nov. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!